سند تحول قوه قضاییه روی میز برنامه «نگاه یک»

تهران- ایرنا- پخش سریال جدید «رد پول را بگیر» و سینمایی «به تو اعتماد دارم» در قاب شبکه پنج سیما، سند تحول قوه قضاییه روی میز برنامه «نگاه یک» و پایان تصویربرداری سریال «باخانمان» در زندان از جمله برنامه‌هایی است که امروز روی آنتن شبکه‌های سیما می‌رود.

شبکه پنج سیما سری جدید رد پول را بگیر از شنبه ساعت ۲۳ روی آنتن می برد و روز بعد ساعت ۱۹ بازپخش می شود. این سریال محصول ۲۰۱۹ دانمارک به کارگردانی Jeppe Gjervig Gram در ژانر معمایی است.

در خلاصه داستان آن آمده است: مدس یک پلیس میانسال است که مسئول کشف راز قتل یک فرد اوکراینی در شرکتی به نام «اینگرین» می‌شود. شرکت فساد مالی دارد و در طول سریال وکیل حقوقی شرکت به نام «کلودیا» مسئول رسیدگی به آن است. ماجراها به توطئه‌ای بزرگ و داستان‌هایی هیجان‌انگیز می‌رسد و...

توماس بو لارسن، ناتالی مادوئنو، لوکاس هانسن و ... در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.

پنجره باز میزبان نائب رییس انجمن ام اس ایران می شود

دکتر خسرو صادق نیت، دکتر فریده شجاعی، دکتر محسن رضوی، دکتر لادن کاشانی و دکتر محمدعلی صحرائیان میهمانان این هفته برنامه پنجره باز هستند.

برنامه پنجره باز در این هفته میزبان پنج تن از پزشکان و متخصصان حوزه سلامت است. این برنامه روز شنبه ۲۰ دی ماه میزبان دکتر صادق نیت، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و فلوشیپ اختلالات خواب است. وی رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و رئیس مرکز تحقیقات اختلالات خواب است که قرار است در خصوص «تأثیر بهداشت خواب بر عدم ابتلا و درمان ویروس کرونا» به گفتگو بپردازد.

روز یکشنبه ۲۱ دی ماه دکتر فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری، پیشکسوت باشگاه استقلال، در این برنامه حضور دارد. وی نائب رییس اسبق فوتبال بانوان ایران و نائب رییس فدراسیون بسکتبال بوده است.

روز دوشنبه ۲۲ دی ماه، مخاطبان برنامه پنجره باز شاهد گفتگوی متفاوت و جذاب دکتر محسن رضوی فوق تخصص بیماری های خون و سرطان هستند. وی از سال ۸۱ بخش خون و سرطان بیمارستان فیروزگر را راه اندازی کرده و در حال حاضر به عنوان رییس بخش انکولوژی این بیمارستان مشغول به فعالیت است.

روز سه شنبه ۲۳ دی ماه، پنجره باز میزبان دکتر دکتر لادن کاشانی متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ نازایی و رییس بیمارستان جامع بانوان آرش است. وی معتقد است زنان هر کجا که باشند مدیران خوب و موفقی خواهند بود و قرار است داستان های شنیدنی مادران و نوزادان بیمارستان آرش را برای بینندگان بازگو کند.

و روز چهارشنبه ۲۴ دی ماه، دکتر محمدعلی صحرائیان متخصص مغز و اعصاب و فلوشیپ تخصصی ام اس در این برنامه حضور دارد. این پزشک آرام و پرحوصله در حال حاضر فلوشیپ ام اس بیمارستان سینا و نائب رییس انجمن ام اس ایران است که در سال ۲۰۱۷ نام وی در فهرست دانشمندان یک درصد برتر علوم پزشکی کشور قرار گرفت.  

برنامه پنجره باز با مشارکت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تولید شده است که با اجرای آرش ظلی پور، سردبیری مهدی حاجی میرآقا، کارگردانی هنری حسن نظری و تهیه کنندگی سیدمحمدحسین پورفاضلی، از شنبه تا چهارشنبه به ‌صورت هفتگی، ساعت ۱۸ از شبکه سلامت سیما پخش می شود.

سند تحول قوه قضاییه روی میز برنامه «نگاه یک»

تهیه کننده برنامه نگاه یک، از بررسی یک سند مهم در برنامه این هفته اش خبرداد. حسن نهضت، تهیه کننده برنامه نگاه یک، گفت: «سند تحول در قوه قضاییه» که موضوع مهم این روزهای قوه قضاییه است و در صورت تحقق، تاثیر مهمی در زندگی مردم و اجتماع خواهد داشت در برنامه امشب نگاه یک بصورت ویژه بررسی می شود.

تهیه کننده برنامه نگاه یک با بیان اینکه رسیدگی به تظلمات و احیای حقوق عامه و گسترش عدل و آزادی‌های مشروع، مهمترین مطالبات مردم از قوه قضاییه است و قرار است در سند تحول، مورد توجه و بازنگری قرار بگیرد افزود: به همین علت و با هدف بررسی هرچه بهتر تصمیم قوه قضاییه برای تحول در این قوه، از حجت الاسلام اژه ایی، معاون اول قوه قضاییه، خواسته ایم تا در برنامه زنده نگاه یک، دراین زمینه با مردم  صحبت کند.

وی افزود: در برنامه امشب، مهدی مهدی قلی (مجری برنامه )، از حجت الاسلام اژه ای می خواهد درباره وظیفه قوه قضاییه در نظارت بر اجرای صحیح قوانین و کشف جرم و مجازات مجرمین طبق قوانین مدون اسلامی، بیشتر صحبت کند.

تهیه کننده برنامه نگاه یک در انتها از مردم دعوت کرد امشب ساعت ۲۳ : ۲۳ دقیقه بیننده برنامه نگاه یک باشند.

برنامه نگاه یک کاری از گروه سیاسی شبکه یک سیماست که با تهیه کنندگی حسن نهضت و اجرای مهدی مهدی قلی شنبه ها با بررسی مهمترین موضوع روز جامعه بصورت زنده پخش می شود.

خاطرات همرزم حاج قاسم به روایت «سرچشمه»

برنامه تاریخی سرچشمه، امشب ۲۰ دیماه  ساعت ۱۹ به بازخوانی «عملکرد حاج قاسم در سوریه و عراق» می‌پردازد. سرچشمه سراغ «اتفاقات پیش آمده برای حاج قاسم در سوریه و عراق» رفته است.

موضوع این قسمت سرچشمه بررسی خاطرات کمتر شنیده شده از حاج قاسم سلیمانی و ماجراهای پیش آمده برای شهید در راه مقابله با داعش می‌باشد. مهمان این هفته سرچشمه، «سردار جعفر اسدی»، هم رزم ۴۰ ساله حاج قاسم و فرمانده سابق مستشاری ایران در سوریه است.

برنامه سرچشمه، کاری از گروه تلویزیونی بسیج صدا و سیما است که موضوعات مختلف تاریخ انقلاب را با حضور شاهدان عینی و کارشناسان آن موضوع بررسی و برای اولین بار فیلم‌های کمتر دیده شده ی تاریخ انقلاب را منتشر می‌کند.

سرچشمه هر هفته شنبه شب ساعت ۱۹ از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.

چرا پیچ و خم های مجوزهای کسب و کار حذف نمی‌شود؟

برنامه تهران ۲۰ امشب (شنبه ۲۰ دی ماه) با حضور علی فیروزی، رئیس مرکز ملی مطالعات پایش و بهبود محیط کسب و کار وزارت اقتصاد، به روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

در این برنامه، به بررسی میزان پیشرفت پنجره واحد صدور مجوزهای کسب و کار، میزان همکاری دستگاه های مختلف برای الکترونیکی کردن صدورمجوزها و موانع شروع کسب و کار در کشور پرداخته می‌شود.

تهران ۲۰ روزهای زوج با اجرای محمد دلاوری و روزهای فرد با اجرای علی مروی از شنبه تا چهارشنبه هر هفته راس ساعت ۲۰ از شبکه ۵ سیما میهمان خانه های مردم ایران خواهد بود. این برنامه کاری از گروه تهران و شهروندی است که به تهیه کنندگی حسن نظری و با سردبیری محمد محسن فیضی پور روانه آنتن شبکه پنج سیما می شود.

فیلم سینمایی «به تو اعتماد دارم» در قاب شبکه پنج

شبکه پنج سیما در جشنواره زمستانی فیلم سینمایی ایران و جهان، مجموعه ای بهترین آثار سینمایی را برای مخاطبان خود تدارک دیده است.

فیلم سینمایی به تو اعتماد دارم یکشنبه ۲۱ دیماه بعد از خبر۲۴ از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

ماسیمو ونیر سال ۲۰۰۷ این فیلم سینمایی محصول ایتالیا را در ژانر کمدی و درام جلو دوربین برد. در فیلم به تو اعتماد دارم لوکیانا آلزاتی، امانوئل آریجزی، الساندور بتی و ... به ایفای نقش پرداختند.

این فیلم داستان زندگی فرانچسکوویلا کارشناس ارشد در یک شرکت بزرگ و در شغل برنامه‌ریزی مدیریتی را روایت می‌کند که مدتی است به ناحق از کار بیکارشده است، اما این موضوع را از همسرش، ورونیکا مخفی نگاه داشته، چون با وجود دو فرزند و بیکاری وی ممکن است بحرانی در خانواده‌اش به وجود بیاید.

«ضمیر آفتاب»ویژه چهلمین روز شهادت دانشمند محسن فخری زاده

مستند ضمیر آفتاب به مناسبت چهلمین روز شهادت دانشمند شهید دکتر حاج محسن فخری زاده، از شبکه یک سیما پخش می شود.

این مستند امروز شنبه ساعت ۱۹:۲۰ از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.

کهکشان‌های نزدیک ما به روایت «راهنمای مسافران کهکشان»

هفدهمین قسمت از فصل دوم راهنمای مسافران کهکشان شنبه ۲۰ دی ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه چهار می‌رود.

اسماعیل باستانی، مجری برنامه در بخش اصلی برنامه میزبان دکتر محمدتقی میرترابی، عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا، خواهد بود تا درباره کهکشان‌هایی که در همسایگی ما قرار دارند، به گفت‌وگو بپردازند.

در بخش دیگر محسن ایرجی، کارشناس نجوم برنامه، دوباره سراغ برترین عکس‌های نجومی خواهد رفت. حافظ آهی، نویسنده و فیلمساز هم از سریال‌ها و فیلم‌هایی خواهد گفت که به نجوم و فضا ارتباط دارند.

راهنمای مسافران کهکشان، در آیتم کهکشانی‌ها که برنامه سراغ چهره‌ها و مراکز نجومی ایران می‌رود، میزبان خسرو جعفری‌زاده، منجم آماتور خواهد بود. دارا تیموری‌فر در آیتم سفرهای کهکشانی به کهکشان «آندرومدا» سفر می‌کند و در آیتم «آسمان‌نما»، امیرعلی مومنی رویدادهای آسمان شب در هفته پیش‌رو را بررسی می‌کند.

راهنمای مسافران کهکشان» به تهیه کنندگی مریم نیکانلو و سردبیری محمد جباری، محصول گروه دانش شبکه چهار سیما است و شنبه‌ها ساعت ۲۳ پخش و پنجشنبه‌ها ساعت ۱۴ و جمعه‌ها ساعت ۵ صبح بازپخش می‌شود.

«شکلات تلخ» دلیل اصلی آسیب‌های اجتماعی را واکاوی می‌کند

تهیه کننده شکلات تلخ با اشاره به اینکه دلیل بسیاری از آسیب های اجتماعی بی کاری و بی پولی است، یادآور شد در این برنامه با حضور کارشناسان این معضلات بررسی می‌شود.

مجتبی احمدی کارگردان مستند تلویزیونی شکلات تلخ گفت: در بحث آسیب هایی که در حوزه های مختلف برای افراد به وجود می آید همیشه بحث شغل و درآمدزایی در اولویت بوده است و چه بسا در بسیاری از مواقع بیکاری و نداشتن شغل و مهارت عامل اصلی آسیب ها و تغییر مسیر به راه نادرست بوده است.

وی ادامه داد: مهارت و داشتن هنری که به درآمدزایی و ایجاد آرامش و امنیت اجتماعی منجر شود می تواند یک نسخه مناسب برای نجات افراد در معرض آسیب باشد.

احمدی اظهار کرد: در طول ساخت مستند «شکلات تلخ» با گروه های سنی مختلفی طرف بوده ایم که هر یک به دلیل فقر و کاستی های اجتماعی به مسیر آسیب رسیده اند و در صورت داشتن شرایط مناسب این پتانسیل وجود داشته است که مانند دیگر اقشار جامعه زندگی کنند اما خیلی از آسیب ها از جمله اعتیاد، طلاق، مهاجرت و ... محصول فقر و نداشتن شغل و مهارت مناسب است که در برنامه پیش رو با کارشناسان حوزه آسیب، این موضوع را بررسی می کنیم.

برنامه شکلات تلخ به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی با موضوع حرفه آموزی، ساخت و تولید ماسک، تولید کیف برای نقاط مرزی کشور، مهارت آموزی و ایجاد شغل برای آسیب دیده های اجتماعی در سرای نور و حافظ روایت می شود این برنامه روزهای یکشنبه و سه شنبه هفته جاری ۲۱ و ۲۳ دی ماه ساعت ۱۶ روی آنتن می رود.

پایان تصویربرداری سریال «باخانمان» در زندان

تصویربرداری سریال کمدی باخانمان به کارگردانی برزو نیک‌نژاد که این روزها از شبکه سه سیما راهی آنتن می‌شود، به پایان رسید.

در حالی که پخش نخستین قسمت‌های باخانمان در شبکه سوم سیما همچنان ادامه دارد، سازندگان این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی برزو نیک‌نژاد، نویسندگی امیر برادران و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی کار تصویربرداری را به پایان رساندند. آخرین بخش‌های باقی‌مانده سریال در لوکیشن زندان و با حضور یکی از بازیگران اصلی، در تهران جلو دوربین رفت.

تصویربرداری این سریال تابستان امسال و بنا بر اعلام با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شمال تهران آغاز شده بود که به موقع به آنتن پخش رسید. تاکنون هفت قسمت از این سریال روی آنتن رفته است.

حسن پورشیرازی، شهره لرستانی، حسام محمودی، الهام اخوان، مارال فرجاد، امیرحسین طاهری، امیر کاظمی، فرزانه سهیلی، امیر آتشانی، مریم سلطانی، مه‌روز ناصر شریف، مهناز کرباسچیان، نصرت دادرسی، حامد وکیلی، گیتی معینی، سارا عابدی، امیر علی خانی و ... (با حضور) سعید امیرسلیمانی، شهرام شکیبا، خسرو احمدی، امید روحانی و (با هنرمندی) افسانه بایگان و آتیلا پسیانی و (با حضور افتخاری) بهنام تشکر و شقایق دهقان بازیگران این سریال هستند.

جدیدترین تیزر «روزهای ابدی»

انقلاب شرکت سهامی نیست که هر کس سهم خودش را از آن بردارد!؛ بازنمایی وقایع تاریخی روزهای پر التهاب اول انقلاب اسلامی، فعالیت نیروهای مبارز انقلاب، تحرکات مستشاران آمریکایی و اخراج‌شان از سایت کبکان و... در  سریال روزهای ابدی به نمایش درآمده است.

مجموعه تلویزیونی روزهای ابدی به کارگردانی جواد شمقدری و تهیه‌کنندگی محسن علی‌اکبری در مرکز سیمافیلم تهیه و تولید شده و از شبکه یک سیما در حال پخش است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار فرهنگ