سه شناگر دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شدند

تهران- ایرنا- دور سوم اردوی کوتاه مدت تیم ملی شنا با اضافه شدن سه شناگر دیگر و با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا در استخر آزادی برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، طبق اعلام کمیته فنی شنا در راستای اجرای برنامه های راهبردی میان مدت و آماده سازی شناگران به منظور حضور پرقدرت در بازی های آسیایی هانگژو و المپیک توکیو، مقرر شد ادامه اردوی کوتاه مدت تیم ملی شنا با اضافه شدن تعداد محدودی از شناگران و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا به میزبانی شهر تهران برگزار شود.

پیش از این مهدی انصاری، بنیامین قره حسنلو و متین بالسینی در تمرینات آمادگی تیم ملی شنا بزرگسالان به میزبانی استخر آزادی حضور داشتند و همچنان برنامه های آمادگی خود را برای حضور در انتخابی المپیک دنبال می‌کنند. مرحله نخست اردوهای کوتاه مدت با حضور سه شناگر از اصفهان برگزار شد و در مرحله دوم سه شناگر دیگر به نام های سینا غلامپور، علی فتحی و علی جعفری به ترتیب از استان های خراسان رضوی و مرکزی اضافه شدند.

بنا به تصمیم کمیته فنی دور سوم اردوی آماده سازی تیم ملی شنا بزرگسال به صورت متمرکز با دعوت از سه شناگر دیگر روزهای ۱۹ تا  ۲۵ دی در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

سرخط اخبار ورزش