سلیمانی: مرادی به شهرآورد می‌رسد؛ پرسپولیس به بیرانوند احترام نگذاشت

تهران- ایرنا- وکیل «بابک مرادی» بازیکن سابق ماشین‌سازی گفت: با پذیرش مستندات ما از سوی کمیته استیناف، ادعای باشگاه ماشین‌سازی باطل شد و او می‌تواند از امروز برای استقلال بازی کند و مشکلی برای حضور در شهرآورد نیز نخواهد داشت.

به گزارش ایرنا، «مصطفی سلیمانی» امروز (شنبه) در جمع خبرنگاران درباره محرومیت چهار ماهه این بازیکن و جریمه نقدی که برایش صادر شده بود اظهار داشت: به رای صادره اعتراض کردیم و گفتیم که مرادی ۶۰ درصد مبلغ را دریافت نکرده است که مستندات ارایه شده پس از بررسی مورد موافقت کمیته استیناف قرار گرفت و حکم بدوی نقض شد و ادعای باشگاه ماشین‌سازی باطل شد. بابک مرادی از امروز(شنبه) می‌تواند برای استقلال بازی کند و مشکلی برای حضور در شهرآورد ندارد.

وی درباره رفتنش از باشگاه نفت مسجدسلیمان و بیانیه‌ای که در فضای مجازی منتشر شده بود خاطرنشان کرد: بیانیه نبود و کانال مدنظر فیک بود و همچنان من به عنوان معاونت ورزشی همراه باشگاه نفت مسجدسلیمان هستم.

وکیل علیرضا بیرانوند درباره مصدومیت گلر اول آنتورپ و فیکس شدن بیرانوند بیان داشت: دروازه بان اول «علیرضا بیرانوند» بود اما اتفاقاتی رخ داد که بیرانوند قرار است خودش توضیحاتی بدهد. مستنداتی هم داریم و حتی صحبت‌هایی هم برای مربی تیم فرستاده شد. برخی هموطنان که دوست داشتند بیرانوند بازی نکند تا حدی به هدفشان رسیدند اما بیرانوند همیشه خدا را داشته و کمک حالش بوده و بازهم شرایط بهتر خواهد شد.

سلیمانی در پایان درباره مطالبه بیرانوند از باشگاه پرسپولیس گفت: باید دادخواست بدهیم و مطالبه کنیم. بیرانوند زحمات زیادی کشید اما متاسفانه باشگاه پرسپولیس هیچ اقدامی انجام نداده است. در این چند سال هرچقدر از پرسپولیس گرفته چند برابرش را به صورت حق ترانسفر و ...برگردانده اما هیچگونه احترامی به بیرانوند گذاشته نشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار ورزش