مدیرعامل: معضل مالی عامل مهم مشکلات تیم‌داری همیاری ارومیه است

ارومیه- ایرنا- مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی با پذیرش انتقادها در مورد تیم فوتبال بانوان این باشگاه گفت: با توجه به مشکلات شدید مالی، تیم‌داری در این شرایط بسیار سخت است.

حسین پزشکیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: وضعیت سازمان از لحاظ مالی و اقتصادی مساعد نیست ولی ما در ابتدای فصل با وجود شرایط سخت تیم‌داری و مشکلات، بهترین قراردادها را با بازیکنان بستیم.

وی اضافه کرد: امسال با توجه به اینکه تیمی سقوط نخواهدکرد، بسیاری تیم‌ها در بازی‌ها بی‌انگیزه هستند با این حال ما برای حفظ تیم و حضور در لیگ و حمایت از تیم‌داری در لیگ حضور یافته ایم.

وی ادامه داد: یکی از اهداف ما با توجه به رشد رقم قراردادها و شرایط مالی و کم‌رغبتی اسپانسرها به فوتبال بانوان، تیم‌داری به شکل اصولی و توجه به پایه‌ها و پرورش استعدادهاست درحالیکه سال‌های گذشته تیم‌داری نه به شکل اصولی و حرفه‌ای بلکه صرفا حضور در لیگ بود.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی افزود: تمام انتقادات و نقص‌های موجود را می‌پذیرم و منکر مشکلات نیستم، ولی به این مورد هم باید توجه داشت که درآمد سازمان حتی در بعضی اوقات به سختی کفاف هزینه‌های پرسنلی و سازمان را می‌دهد.

پزشکیان گفت: یقین دارم اگر شرایط مالی بهتری بود، تیمی قدرتمندتر روانه مسابقات می‌شد با این حال تلاش می‌کنیم مشکلات را حل کنیم گرچه کار سختی است.

وی در مورد پرداختی به بازیکنان هم اظهار کرد: بخشی از رقم قرارداد اعضای تیم طی این هفته پرداخت خواهدشد.

وی از حمایت های محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی قدردانی کرد.

تیم فوتبال بانوان همیاری آذربایجان‌غربی در حال حاضر بدون امتیاز در رده آخر گروه یک لیگ برتر فوتبال بانوان باشگاه‌های کشور قراردارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها