۲۰ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۲۴
کد خبرنگار: 3043
کد خبر: 84179151
۰ نفر

برچسب‌ها

نگاه خیرخواهانه موجب شکل گیری جامعه حکیم پرور می‌شود

قزوین - ایرنا- رییس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: ما در ارائه خدمات باید نگاه خیرخواهانه داشته باشیم چون خیران کمک می‌کنند که جامعه حکیم پرور و متخصص داشته باشیم.

به گزارش ایرنا، لطف الله سیاهکالی روز شنبه در مراسم راه اندازی بنیاد خیرین حامی دانشگاه فرهنگیان قزوین، افزود: امروز با نگاهی دقیق به مشکلات مشخص می‌شود که افراد کمی به معنای واقعی کلمه، حلال مسائل هستند.
وی با تاکید بر پرورش افراد دانا در جامعه، گفت: دانشگاه فرهنگیان محور پرورش افراد دانا در کشور است که در کلید واژه‌ها این افراد، حکیم خوانده می‌شوند.
سیاهکالی اضافه  کرد: حکیم یعنی کسی که تمام اعمال او درست است و پرورش و حضورش در راستای توسعه و پیشرفت کشور، امری لازم بوده و دارای خیر کثیر است. 
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هر جامعه‌ای که پیشرفت می‌کند باید حکیم داشته باشد و برای رسیدن به این هدف باید نهادهای علمی از جمله دانشگاه فرهنگیان، حکیم پرور باشند.
وی افزود: دانش آموختگان این دانشگاه، تربیت نسل آینده را برعهده دارند و با وجود آنها می‌توان امیدوار بود که جامعه به سمت تعالی حرکت ‌کند.
سیاهکالی گفت: در راستای پرورش حکما، یک قاعده دیگر احسان است که شامل عمل بی عیب است و قطعاً بر کارهای با ارزش که برای جامعه خیر و منفعت داشته باشد تاکید دارد.
رییس مجمع نمایندگان استان قزوین تصریح کرد: ما در ارائه خدمات باید نگاه خیرخواهانه داشته باشیم چرا که خیران کمک می‌کنند که جامعه حکیم پرور، عقلا پرور و تخصص پرور داشته باشیم و عمل خیر، نتیجه خیر خواهد داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها