۲۰ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۶
کد خبرنگار: 3004
کد خبر: 84179103
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف انبار کالای قاچاق در جنوب تهران

تهران-ایرنا- رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: کالای قاچاق به ارزش ۱۵ میلیارد ریال در یک ساختمان قدیمی درجنوب تهران کشف گردید.

به گزارش ایرنا از پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ، سرهنگ «علی ولی پور گودرزی» روز شنبه اظهارداشت: هفدهم دی ماه خبری مبنی بر دپو و جمع آوری مقدار فراوانی کالای قاچاق در ساختمان قدیمی در خزانه بخارایی دریافت و تیمی از ماموران پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی مسئولیت پرونده را برعهده گرفتند.

وی عنوان کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که خبر صحت دارد و فردی با جمع آوری پوشاک و پارچه قاچاق در این مکان به خرید و فروش آن می پردازد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ابراز داشت: با هماهنگی های قضائی، تیم عملیات پایگاه جنوب این پلیس برای دستگیری متهم و بازرسی از آن محل، به نشانی اعلامی اعزام شدند و یک دستگاه خودروی وانت نیسان آبی رنگ حامل بار کالای قاچاق در آن مکان مشاهده کردند.

این مقام انتظامی توضیح داد: از داخل خودروی وانت ۲۰ بسته پوشاک قاچاق کشف شد و راننده خودرو به قاچاق بودن محموله خودرو معترف و اظهار داشت، کالاها را از انبار کالا در جنوب تهران به این مکان انتقال داده است و تصمیم به تخلیه آن داشته است.

سرهنگ گودرزی با اشاره به اینکه در بررسی های بیشتر مقدار دیگری از کالاهای قاچاق در داخل ساختمان قدیمی کشف شد، افزود: در مجموع ۱۲۹ رول پارچه و ۷ هزار و ۳۷۸ عدد انواع پوشاک فاقد مجوز گمرکی و قانونی از داخل خودرو و ساختمان قدیمی کشف شد.

وی با بیان اینکه مالک کالاها شناسایی شد، خاطر نشان کرد: در این رابطه دو متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها