قنبرزاده: خوشحالم که فوتبالی‌ها در انتخابات فدراسیون شرکت کردند

تهران- ایرنا- عضو اسبق هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: خوشحالیم که در این دوره فضا برای حضور فوتبالی‌ها باز شده است.

به گزارش ایرنا، «منصور قنبرزاده» امروز (شنبه)  برای پست نایب رییسی فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد. وی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا به صورت الکترونیکی این ثبت نام انجام شد و مدارک را تحویل دادیم. من به عنوان نایب رییس اول «شهاب‌الدین عزیزی خادم» و به عنوان نایب رییس دوم «حیدر بهاروند» ثبت‌نام کردم.

وی افزود: حدود ۳۵ سال در ارگان‌های مختلف مسوولیت ورزشی داشتم و بیش از ۱۰ سال مدیرعامل باشگاه نفت،  چهار سال عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال و هشت سال هم عضو هیات رییسه سازمان لیگ بودم. با توجه به این موضوع و تجربه‌هایی که دارم، می‌توانم کمک کنم.

مدیرعامل اسبق باشگاه نفت ادامه داد: هر فردی که می‌آید باید خود و تیمش برنامه‌های اقتصادی داشته باشند اما عمدتا این از وظایف رییس فدراسیون است و  امیدوارم کاندیداهای ریاست فدراسیون برنامه‌های خودشان را ارائه دهند. این موضوع نیاز به یک بحث مفصل دارد.

قنبرزاده با اشاره به حضور «علی کریمی» در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال تصریح کرد: این از نکات مثبت این دوره است که شرایط برای حضور فوتبالی‌ها در فدراسیون فوتبال فراهم شده است. کریمی از افتخارات فوتبال ایران است.  کریمی امروز گفت که پس از سال‌ها پایش را به فدراسیون فوتبال گذاشته است. خوشحالیم که این فضا برای حضور فوتبالی‌ها باز شد و تعداد قابل توجهی از فوتبالی‌ها آمدند و در هیات رییسه ثبت نام کردند.

 بنابر اعلام فدراسیون فوتبال، ثبت نام نامزدهای فدراسیون فوتبال روزهای ۱۴ تا ۲۰ دی ماه انجام خواهد شد و امروز (شنبه) ساعت ۱۶ پایان مهلت ثبت‌نام از کاندیداها در مجمع انتخاباتی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

سرخط اخبار ورزش