زنجان جوانترین تیم در لیگ برتر بدمینتون امسال است

زنجان - ایرنا - دبیر هیات بدمینتون استان زنجان گفت: امسال جوانترین تیم در مسابقات بدمینتون لیگ برتر باشگاه‌های ایران متعلق به این استان است.

غلامرضا باقری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم بدمینتون زنجان در رقابت‌های امسال لیگ برتر باشگاههای بزرگسال ایران با بازیکنان جوان بومی شرکت کرده است و نتایج آن در پایان این رقابت ها از سوی هیات محک خواهد خورد.

وی، بر جوانگرایی در ورزش بدمینتون استان زنجان تاکید کرد و اظهار داشت: هیات با سرمایه گذاری بر روی جوانان و ارایه آموزش ها لازم به آنان قصد دارد بازیکنان زبده، چابک و توانمندی را تربیت و تحویل جامعه ورزش کشور دهد.  

باقری، تصریح کرد: هیات بدمینتون زنجان از ورزشکاران جوان مستعد و توانمندی برخوردار است که می توان با سرمایه‌گذاری بر روی آنان زمینه و بستر را برای رشد و پیشرفت هرچه بهتر و بیشتر این رشته ورزشی در استان فراهم تر کرد.

وی، افزود: در حال حاضر ۹۰ درصد بدمینتون بازان زنجانی حاضر در لیگ برتر امسال، جوان هستند و در بازی های انجام گرفته در مقابل حریفان قدر، توانمندی بالای خود را نشان داده اند که به حتم در سال های آتی، حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت.   

 دبیر هیات بدمینتون استان زنجان گفت: تیم بدمینتون بانوان زنجان در هفته دوم دور برگشت از سری مسابقات بدمینتون لیگ برتر باشگاه های ایران که پنجشنبه /۱۸ دی ماه/ به میزبانی زنجان برگزار شد با نتیجه سه بر ۲ تیم شاهرود را شکست داد اما در هفته سوم درو برگشت بخش مردان که در اصفهان انجام شد بازی را با نتیجه صفر بر پنج به نفع تیم سپاهان اصفهان، واگذار کرد.

باقری یادآور شد: دور رفت این سری از مسابقات از اواخر شهریور ماه امسال با رعایت دقیق دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی و با حضور تیم‌های ذوب روی صبا زنجان، رعد پدافند هوایی قم، فولاد سپاهان اصفهان، شهر بابک کرمان، نماینده اردکان یزد و دانشگاه یزد، برگزار شد.

وی اظهار داشت: دور رفت مسابقات بدمینتون بانوان در آکادمی بدمینتون تهران و پیکارهای مردان نیز به میزبانی تیم اردکان یزد و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، بدون حضور تماشاچی برگزار شد و تیم زنجان در چهار بازی انجام شده هرچند نتیجه را به حریفان واگذار کرد اما این فرصتی بود تا این هیات سطح توانمندی، تکنیک و نقاط ضعف و قوت بدمینتون بازان جوان خود را محک بزنند.

محمدرضا باقری، علی حسینخانی، محسن معصومی، آراد بحری، محمدامین مقدم، امیرحسین حسنی،  محمدرضا حیدری، فاطمه مقدم، نسترن کرمی، حدیثه احمدی، پریا اسکندری، حنانه یعقوب زاده بدمینتون بازان حاضر زنجانی در این پیکارها هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها