محمدی: اعضای مجمع فدراسیون فوتبال به برنامه افراد رای دهند

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پیکان تهران گفت: حال فوتبال ایران خوب نیست و اعضای مجمع فدراسیون فوتبال به جای رای دادن به افراد باید به برنامه های آنها رای دهند.

به گزارش ایرنا، «اکبر محمدی» مدیرعامل باشگاه پیکان تهران بعد از ثبت نام در فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ممنونم از اصحاب رسانه که اتفاقات انتخابات فدراسیون را به دقت بررسی خواهند کرد و این خود می‌تواند انگیزه‌ای برای نامزدها باشد تا برنامه مدون و قابل اجرایی ارائه کنند. فوتبال موضوع اصلی ورزش ما است و کسی نمی‌تواند آن را به یک مساله درجه ۲ یا سه تنزل دهد. رییس فدراسیون در آینده مشکلات زیادی پیش رو دارد و این چالش‌ها در ۲ بعد ملی و باشگاهی است. 

مدیرعامل باشگاه پیکان در ادامه صحبت‌های خود با بیان اینکه حال فوتبال ما خوب نیست افزود: اینکه می‌گویم حال فوتبال ایران خوب نیست به معنای نفی زحمات مسوولان در گذشته نیست بلکه به آن معنا است که برای خروج از این مشکلات که گریبان فدراسیون را گرفته است باید فردی رییس فدراسیون باشد که سازماندهی مناسبی برای فوتبال داشته باشد و از تجربه همه اهالی فوتبال نیز استفاده کند. بعد از پایان ثبت‌نام باید منتظر تایید صلاحیت‌ها باشیم تا در نهایت نامزدها برنامه خود را به مجمع ارائه کنند. 

محمدی با بیان اینکه رای باید به برنامه باشد نه فرد تصریح کرد: من به نمایندگی از باشگاه‌ها ثبت نام کردم و امیدوارم مجمع به کسی که تجربه، تخصص، تعهد و مقبولیت دارد رای بدهد. اعضای مجمع نباید به فرد رای دهند بلکه باید برنامه‌های آن فرد را برای فوتبال ایران در نظر داشته باشند. 

وی همچنین گفت: وضعیت مالی فدراسیون فوتبال کار را برای رییس بعدی این فدراسیون سخت کرده است و فدراسیون نیاز به بودجه زیاد برای رویدادهای بین‌المللی و هزینه های روزمره دارد. کسی ریاست فدراسیون را بر عهده خواهد گرفت که یک تیم اقتصادی، سیاسی و ورزشی کامل در کنار او قرار گیرد. 

مدیرعامل باشگاه پیکان تهران با اشاره به جدایی برخی از بازیکنان از این تیم اظهار داشت: آخرین بازیکنی که از جمع ما جدا شد «حجت حق‌وردی» بود که قبلا نیز درخواست جدایی داشت اما مخالفت شد. وی در چند هفته گذشته کمتر بازی به او رسید و در نهایت درخواست جدایی داد که مورد موافقت کادر فنی و مدیریت باشگاه قرار گرفت. مهدی تارتار صحبت‌هایی درباره تیم بعدی او داشتند اما من شنیدم که حجت به آذربایجان می رود و راهی پرسپولیس نخواهد شد. البته بازیکن دیگری از تیم جدا نخواهد شد. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار ورزش