تازه ترین عناوین و مطالب رسانه های البرز

کرج - ایرنا - روزنامه های پیام آشنا، پیام سپیدار، سپهر ایرانیان و دنیای هوادار که دفتر مرکزی آنها در استان البرز واقع شده مهمترین مطالب روز شنبه ۲۰ دی خود را به موضوع‌های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی اختصاص دادند.

روزنامه دنیای هوادار تیتر نخست شماره ۶۶۰ خود را به سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی اختصاص داد و نوشت: فقدان امیر کبیر انقلاب چهار ساله شد

هر زمان که انقلاب و کشور به یک مشکل پیچیده برمی خورد این هاشمی بود که در میانه میدان با آن هوش بالای سیاسی و مدیریتی اش راه حلی برای مساله می یافت.

پاندمی کرونا و ادامه پرخاشگری اجتماعی، ترامپیست نمرده و ترامپ های دیگری در راهند و قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری از دیگر مطالب صفحه نخست این روزنامه است.

روزنامه سپهر ایرانیان نیز تیتر نخست ۹۵۲خود را به سخنان مقام معظم رهبری اختصاص داد و نوشت: تحریم ها باید فورا متوقف شوند

رهبر معظم انقلاب فرموند: تحریم ها باید فورا متوقف شود، بازگشت آمریکا به برجام بدون رفع تحریم به ضرر ما است.

رونمایی از پایگاه موشکی سپاه در سواحل خلیج فارس، ۵۲ هزار میلیارد تومان به واحدهای راکد کشور پرداخت می شود، با گرانفرشان بلیت هواپیما برخورد شد، انتقاد شدید حریرچی از مدعیان ضد واکسن و بیشتر متقاضیان بیمه بیکاری قرارداد موقت هستند از دیگر مطالب صفحه نخست این روزنامه است.

روزنامه پیام آشنا نیز تیتر نخست شماره یک هزار و ۷۶۷ خود را به سخنان رهبر انقلاب اختصاص داد و نوشت: واردات واکسن آمریکایی ممنوع

رهبر انقلاب با بیان اینکه ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی ممنوع است گفت: اگر آمریکایی ها توانسته بودند واکسن تولید کنند  این افتضاح کرونایی در کشورشان پیش نمی آمد.

مرگ جهان پهلوان تختی در نزدیکی احمد آباد، تداوم آلودگی هوا تا روز دوشنبه و لزوم قرنطینه ۱۴ روزه مسافران خارجی از دیگر مطالب صفحه نخست این روزنامه است.

همچنین این روزنامه یادداشتی با این عنوان شیب صعودی گرانی در خلا نظارتی را به رشته تحریر درآورده است.

روزنامه پیام سپیدار تیتر نخست شماره یک هزار و ۵۸۳ خود را به رونمایی از ۲ واکسن دانش بنیان دامی در البرز اختصاص داد و نوشت: با پیام ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری صورت گرفت: رونمایی ۲ واکسن دانش بنیان دامی در البرز

همزمان با دیگر مناطق کشور در آئینی با پیام ویدئو کنفرانسی دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران، ۲ واکسن دانش بنیان دامی در البرز رونمایی شد.

تمام مشکلات تهران به سمت ری سرازیر می شود، وضعیت تصفیه خانه های شهرک های صنعتی البرز مناسب نیست، خط تولید با کیفیت ترین پارچه ماسک در اشتهارد به بهره برداری رسید و نگاه جزیره ای شهرداری ها به روند خدمات رسانی لطمه می زند از دیگر عناوین صفحه نخست این روزنامه است.

از مجموع ۱۸۱ رسانه‌ دارای مجوز که دفتر مرکزی آنها در استان البرز واقع شده، ۹۷ رسانه شامل هفت روزنامه، ۱۶ هفته‌نامه، پنج دوهفته نامه، ۲۵ ماهنامه، پنج  دوماهنامه، ۳۴ فصلنامه و چهار دوفصلنامه به صورت چاپی منتشر می‌شود.

استان البرز همچنین دارای ۶۶ پایگاه خبری الکترونیک - برخط است و سه  هفته نامه، ۶ ماهنامه، هفت فصلنامه و یک مورد ۲فصلنامه و یک مورد سالنامه الکترونیک - غیربرخط نیز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز فعالیت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها