۲۰ دی ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۳۶
کد خبرنگار: 2923
کد خبر: 84178729
۱ نفر

برچسب‌ها

بسته خبرهای کوتاه از خراسان ضوی

مشهد- ایرنا- کشف پول نقد از خودروی در حال خروج از کشور و سوخت قاچاق در دوغارون، دستگیری اشرار در مه‌ولات، توزیع روغن، مرغ و تخم‌مرغ در تایباد و بافت سالانه سه هزار مترمربع فرش در تربت‌حیدریه بخشی از بسته خبرهای کوتاه خراسان رضوی است.

مشهد- فرمانده مرزبانی خراسان ‌رضوی به خبرنگار ایرنا گفت: مرزبانان هنگ تایباد به یک خودروی تویوتا کرولا مشکوک شده و در بازرسی از آن هشت میلیارد و ۳۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال وجه رایج جمهوری اسلامی ایران را که جاسازی شده بود کشف کردند.

سردار مجید شجاع افزود: یک متهم افغانستانی در این ارتباط دستگیر و تحویل مرجع قضایی شد.

تایباد- فرمانده هنگ مرزی تایباد در شرق خراسان رضوی از کشف ۶ هزار و ۸۵۲ لیتر سوخت قاچاق در پاسگاه ایست و بازرسی ۱۷ شهریور مرز دوغارون خبر داد.

سرهنگ محمد چراغ به خبرنگار ایرنا گفت: این حجم سوخت قاچاق که ظرف پنج روز اخیر در چند رشته عملیات جداگانه کشف شد ۶۱۶ میلیون و ۶۸۰ هزار ریال ارزش دارد و در این ارتباط چند متهم دستگیر و با تشکیل پرونده راهی مرجع قضایی شدند.

مه‌ولات- فرمانده انتظامی مه‌ولات واقع در جنوب خراسان رضوی از دستگیری ۲ شرور سابقه دار خبر داد. 

سرهنگ حمزه ذوالفقاری به خبرنگار ایرنا گفت: در پی تماس تلفنی با پلیس ۱۱۰ مبنی بر نزاع و چاقوکشی در محل پمپ گاز شهر فیض‌آباد، ماموران با حضور در محل یکی از اراذل واوباش سابقه‌دار را دستگیر کردند اما شرور دیگر متواری شد ولی وی نیز در مخفیگاهش شناسایی و بازداشت شد. 

تربت‌حیدریه - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت تربت‌حیدریه گفت: سالانه سه هزار مترمربع فرش دستبافت توسط ۲ هزار و ۵۰۰  قالیباف که هزار و ۵۰۰ نفرشان کارت شناسایی صنفی دارند در  این شهرستان تولید می‌شود. 

محمد اشرفی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا شمار قالیبافان تربتی برخوردار از خدمات بیمه تامین اجتماعی را نیز ۷۴۶ نفر عنوان و بیان کرد: ۱۶ شرکت دارای مجوز به صورت نیمه‌متمرکز در این شهرستان ثبت شده که تنها ۱۰ شرکت از آنها فعال هستند. 

تایباد - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت تایباد گفت: با هدف برقراری تعادل در قیمت روغن در بازار این شهرستان ظرف روزهای اخیر ۲۵ تن روغن خوراکی مایع توزیع شد.

محمد کریمی افزود: این اقدام برای جلوگیری از افزایش قیمت و کوتاه کردن دست دلالان با نظارت ماموران بازرسی صورت گرفت.

 وی به توزیع روزانه مرغ هم اشاره و بیان کرد: روزانه افزون بر ۱۰ تن مرغ گرم، با هدف کاهش قیمت مرغ و همچنین ۲۹ تن شکر طرح تنظیم بازار در تایباد توزیع می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها