روز سخت تیم نفت و گاز گچساران در برابر شاگردان فرشاد پیوس

گچساران- ایرنا - شاگردان جوان جهان بخش جعفری در تیم فوتبال نفت وگاز گچساران امروز در هفته چهارم لیگ دسته دوم فوتبال کشور مقابل تیم با تجربه ویستا توربین تهران به مربیگری فرشاد پیوس روز سختی را در پیش دارند.

به گزارش ایرنا،نفت و گاز گچساران پس از ۲ شکست پیاپی در هفته های دوم وسوم برای رهایی از رده های پایین جدول رده بندی گروه اول رقابت های لیگ دسته دوم کشور در مقابل حریف نیاز به کسب امتیاز دارد.

ویستا توربین تهران که با قصد صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور پای به مسابقات امسال گذاشته امروز برای کسب پیروزی و جبران امتیازهای از دست رفته و نزدیک کردن خود به رده نخست جدول رده بندی همه توان خود را به کار خواهد گرفت.

این تیم که با یک پیروزی، یک تساوی چهار امتیاز،سه گل زده و یک گل خورده در رده ششم جدول رده بندی مسابقات امسال قرار دارد امروز در تهران میزان تیم جوان نفت وگاز گچساران است.

تنها نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در لیگ دسته دوم فوتبال کشور نیز در حالی که تاکنون سه بازی انجام داده که ۲ مسابقه آن در ورزشگاه خانگی بوده و تنها سه امتیاز کسب کرده است تمام توان خود را بکار می گیرد تا بتواند حداقل یک امتیاز از این بازی کسب کند.

نفت وگاز گچساران در آخرین بازی این فصل خود با دریافت ۲ گل شکست خورد تا از رده پنجم به رده دهم جدول رده بندی لیگ دسته دوم فوتبال ایران سقوط کند.

با توجه به اینکه اسپاد تهران هم امتیاز با ویستا توربین تهران چهار امتیاز دارد وتیم های مس نوین کرمان،امید گناوه و سپید رود رشت پنج امتیاز از بازی های گذشته کسب کرده اند این بازی از حساسیت زیادی برای تیم میزبان برخوردار است.

سرمربی تیم فوتبال نفت وگاز گچساران درباره این بازی گفت : جدال نابرابری در پیش داریم و باید در خانه حریفی که بازیکنان باتجربه و نامداری در اختیار دارد بازی کنیم.

جهان بخش جعفری در پاسخ به سوالی مبنی بر حساسیت زیاد تقابل اندیشه های او و فرشاد پیوس ‌در این بازی اظهار داشت : کاملا با تفکرات پیوس آشنایی دارم و با توجه به سبک بازی این تیم فکر می کنم بازی بسیار زیبایی از ۲ تیم شاهد خواهیم بود.

وی با بیان اینکه جوان ترین و کم تجربه ترین تیم تاریخ باشگاه نفت و گاز گچساران را در اختیار دارد گفت : جدا از شرایط پیش آمده در فصل جاری برای باشگاه و کم شدن شدید اعتبارات همواره اعتقاد به حضور بازیکنان جوان در ترکیب تیمم دارم.

جعفری عنوان کرد: شاگردانش انگیزه خوبی برای پیشرفت دارند و جدیت و تلاش این بازیکنان نویدبخش روزهای درخشانی برای فوتبال گچساران است.

سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران می گوید: مهم‌ترین دغدغه ما هماهنگی بازیکنان با جو مسابقات  فوتبال لیگ دسته دوم کشور است.

جعفری اظهار داشت : تنها در فاصله ۲ روز مانده به شروع بازی ها کادرفنی و بنده هدایت تیم را برعهده گرفتیم و زمان کافی برای شناخت توانایی ها و پیاده کردن تاکتیک های مورد نظر کادرفنی را نداشتیم.جعفری افزود : هر چه زمان بگذرد هماهنگی و ارتباط بین کادرفنی و بازیکنان و سایر اعضای تیم بیشتر می شود.

وی یادآور شد : بازیکنان بومی با تجربه و قدیمی تیم نفت و گاز از تیم جدا شده اند و در حال حاضر بیشتر بازیکنان جوان و رده امید هستند.

جعفری با اشاره به نتایج کسب شده این تیم در بازی های گذشته عنوان کرد : در سه بازی قبلی و از ۲۷۰ دقیقه بازی  تیم نفت وگاز گچساران تنها ۷۰ دقیقه بد بازی کرد.

وی عنوان کرد: با نگاهی عمیق به جدول می توان دید که تیم ما چیز زیادی را از دست نداده است و به انجام بازی های بهتر در آینده امیدوار هستیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران ابراز امیدواری کرد: با همدلی بین تمام ارکان باشگاه ، هواداران و اصحاب رسانه بتوانیم از حثیت فوتبال گچساران در مسابقات امسال دفاع کنیم.

در این دوره از مسابقات تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با تیم‌های علم و  ادب تبریز، سپیدرود رشت، اسپاد تهران، فولاد نوین اهواز، شهرداری بندرعباس، شهرداری همدان، مس نوین کرمان،  ملی حفاری اهواز، آوالان کامیاران، ایران جوان بوشهر، امیدگناوه، ویستاتوربین تهران، و محتشم تبریز هم‌گروه است.

سرمربی تیم نفت وگاز گچساران در تیم های فتح تهران، هما تهران، برق شیراز، پاس تهران و پرسپولیس تهران سابقه بازی دارد.

سرمربی البدر بندر کنگ و صعود به لیگ دسته ۲ فوتبال کشور، سرمربی البدر بندر کنگ در لیگ ۲ و صعود به لیگ ۱ فوتبال کشور،  سرمربی نفت امیدیه (قهرمان نیم فصل اول و حضور در جمع هشت تیم جام حذفی)،  راهیان کرمانشاه (لیگ آزادگان)،  راه آهن تهران (لیگ آزادگان)،  البدر بندر کنگ (لیگ آزادگان)، ملوان بندر انزلی (کمک مربی امیر قلعه نویی)، کیمیا فرآیند تهران (کسب بیشترین امتیاز نیم فصل دوم)، بعثت کرمانشاه به مدت ۲ فصل (کسب بهترین نتایج تاریخ تیم بعثت در لیگ دسته دوم) و  نفت امیدیه در نیم فصل دوم (نجات نفت امیدیه از سقوط/ رساندن نفت امیدیه از رده چهاردهم به پنجم جدول) از تجربیات مربیگری جهانبخش جعفری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها