جشنواره "ایده‌های من" در دانشگاه آیت الله بروجردی برگزار می‌شود

بروجرد - ایرنا - نخستین جشنواره ایده پردازی " ایده‌های من " در دانشگاه ایت الله بروجردی شهرستان بروجرد برگزار می‌شود.

رییس دانشگاه آیت الله بروجردی روز شنبه در حاشیه آغاز این جشنواره در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مرکز نوآوری و شکوفایی این واحد دانشگاهی به منظور ترویج فرهنگ ایده‌پردازی و کارآفرینی، حمایت از گسترش پژوهش های علمی در صنعت و جامعه فراهم‌سازی بستری برای شکوفایی و به ثمر رسیدن ایده‌های نوین در سال جهش تولید و در راستای شعار دانشگاه یعنی فرصت سازی و جامعه محوری، نخستین دوره جشنواره ایده پردازی خود را برگزار می کند.

حسن مروتی افزود: این جشنواره از ۲۰ دی ماه جاری تا ۱۶ بهمن‌ماه به صورت مجازی برگزار می شود. 

وی بیان کرد: جشنواره ایده های من درمرحله اول با موضوع جشنواره کسب ‌و کارهای آنلاین با رویکرد کارآفرینی محورهای سلامت، آموزش، گردشگری و مدیریت پسماند آنلاین برگزار می شود. 

مروتی اضافه کرد: ایده‌های‌ من زیست‌بومی برای ایده‌های دانشجویان، پژوهشگران، اساتید و فناوران با فراهم آوردن فضایی برای ایده‌پروری، مهارت افزایی و آمایش کسب‌وکارهای نوین و نوپا است.

رییس دانشگاه آیت الله بروجردی ادامه داد: به دلیل شرایط موجود و فراگیری ویروس کرونا در کشور، جهت حفظ سلامت مخاطبان این دوره از جشنواره به صورت مجازی برگزار می‌گردد.

مروتی یادآور شد: علاقمندان برای شرکت در جشنواره می‌توانید از طریق نرم‌افزار ستاره ۵۰۰ مربع *۵۰۰#  اقدام نمایید. همچنین برای کاربران iOS نیز امکان ارسال ایده از طریق نسخه وب وجود دارد.

وی اظهار داشت: شرکت‌کنندگان می‌توانند تا تاریخ ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۹ ایده‌های خود را به جشنواره در قالب یک ویدیو ۲ دقیقه‌ای ارسال کنند.

رییس دانشگاه آیت الله بروجردی گفت: در این جشنواره از  نفرات برتر با اهدا لوح  تقدیر و کتاب تجلیل و به ایده‌پرداز اول، مبلغ یک میلیون تومان، ایده پرداز دوم ۸۰۰هزار تومان اهدا خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها