تکلیف ۴ صعودکننده به دور بعد روشن شد؛ دو تیم راهی کمیته انضباطی شدند

تهران- ایرنا- با پایان مرحله دوم دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور تکلیف چهار تیم برای کسب مقام اول تا ششم مشخص شد.

به گزارش ایرنا، با پایان مرحله دوم دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور تکلیف چهار تیم برای کسب مقام اول تا ششم مشخص شد  و تکلیف دو تیم دیگر پس از برگزاری جسله کمیته انضباطی مشخص خواهد شد.

مرحله دوم دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور از ۱۶ دیماه در سالن هندبال سردار قاسم سلیمانی با شرکت ۱۲ تیم در دو گروه آغاز شد و امروز جمعه ۱۹ دیماه با انجام سه دیدار به پایان رسید که جدول رده بندی تیم‌ها در پایان این مرحله از رقابت‌ها به قرار زیر است:

گروه الف:
۱-    نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۲۰ امتیاز
۲-    ذوب اهن اصفهان ۱۳ امتیاز
۳-    پرسپولیس بهبهان ۱۲ امتیاز
۴-    پاس ناجای قم ۱۰ امتیاز
۵-    ستارگان دشتستان ۳ امتیاز
۶-    نفت و گاز گچساران ۲ امتیاز
 
گروه ب:
۱-    صنعت مس کرمان ۲۰ امتیاز
۲-    فولاد مبارکه سپاهان ۱۳ امتیاز
۳-    فراز بام خائیز دهدشت ۱۱ امتیاز
۴-    زغال سنگ طبس ۱۱ امتیاز
۵-    کیمیا کاشت کردستان ۳ امتیاز
۶-    پرواز هوانیروز اصفهان ۲ امتیاز

بر اساس فرمول مسابقات تیم‌های نیروی زمینی شهید شاملی، ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس بهبهان از گروه الف این رقابت‌ها در مرحله بعد برای کسب مقام اول تا ششم با سه تیم برتر گروه ب رقابت خواهند کرد که از گروه ب این رقابت‌ها نیز تیم صنعت مس کرمان به عنوان صدرنشین در مرحله بعد برای کسب مقام اول تا ششم حضور خواهد داشت.

تکلیف دو تیم دیگر این گروه برای کسب مقام اول تا ششم با توجه به اعتراض کتبی تیم زغال سنگ طبس، پس از بررسی‌های لازم در کمیته انضباطی که با حضور مسئولین فدراسیون و نمایندگان وزارت ورزش و جوانان تشکیل می‌شود، مشخص خواهد شد.

لازم به ذکر است بر اساس فرمول مسابقات سه تیم چهارم تا ششم هر گروه در مرحله بعد برای تعیین مقام هفتم تا دوازدهم با هم رقابت خواهند کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

سرخط اخبار ورزش