رویای فدراسیونِ تمام فوتبالی و علاقه دورتموند به «سَردار»

تهران- ایرنا- همراه با بسته خبری گروه ورزشی ایرنا در 19 دی‌ماه، اتفاقات مهم روز ایران و جهان ورزش را مرور کنید.

به گزارش ایرنا، در نوزدهمین روز از دی ماه ۱۳۹۹ با گروه ورزشی خبرگزاری جمهوری اسلامی همراه باشید تا مروری بر اتفاقات روز دنیای ورزش داشته باشیم.

«آزمون» به دورتموند می‌رود؟

یکی از رسانه‌های ایتالیایی از علاقه تیم دورتموند به جذب سردار آزمون مهاجم ملی‌پوش فوتبال کشورمان خبر داد. مشروح این خبر را در اینجا بخوانید.

رییس سابق فیفا در بیمارستان بستری شد

رییس سابق فدراسیون جهانی فوتبال بر اساس اعلام رسانه‌های سوئیسی، به دلیل وخامت جسمی در بیمارستان بستری شد. متن کامل این خبر را در اینجا بخوانید.

رضایی: برگ برنده پرسپولیس در شهرآورد، غرور استقلالی‌ها است

کاپیتان اسبق پرسپولیس در خصوص شهرآورد پایتخت که روز دوشنبه برگزار می‌شود با ایرنا به گفت و گو پرداخت. متن کامل این مصاحبه را در این قسمت مطالعه کنید.

«لک» بهترین دروازه‌بان لیگ قهرمانان آسیا شد

تهران- ایرنا- سنگربان تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان بهترین دروازه‌بان لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ انتخاب شد. مشروح این خبر را در اینجا بخوانید.

ثبت‌نام اسطوره‌های فوتبال ایران در انتخابات فدراسیون

«علی کریمی» برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد و «مهدی مهدوی‌کیا» را برای پست نایب رییسی پیشنهاد داد. متن کامل این خبر را در این قسمت مشاهده کنید.

کفاشیان: افراد فوتبالی به خوبی می‌توانند به این رشته کمک کنند

رییس سابق فدراسیون فوتبال در خصوص حضور افراد فوتبالی در مجمع فدراسیون، گفت: به نظر من این افراد می‌توانند کمک خوبی به فوتبال داشته باشند و هرکسی که خودش را برای خدمت به این رشته آماده می‌بیند، باید بیاید و در انتخابات شرکت کند. متن کامل این مصاحبه را در اینجا بخوانید.

علی‌نژاد: بخش خصوصی توانایی اداره استقلال و پرسپولیس را دارد

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، گفت: به نظر من بخش خصوصی با حمایت‌های منطقی و اصولی دولت، توانایی مدیریت استقلال و پرسپولیس را دارد. مشروح این خبر را در اینجا مطالعه کنید.

تاریخ‌سازی در لیگ برتر فوتبال زنان

سریع‌ترین گل تاریخ لیگ برتر فوتبال زنان ایران به نام بازیکن تیم شهرداری بم ثبت شد. متن کامل این خبر را در اینجا بخوانید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

سرخط اخبار ورزش