تکواندوکاران مس کرمان بر استقلال غلبه کردند

کرمان - ایرنا - تیم تکواندو مس کرمان در نخستین بازی در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر جام خلیج فارس گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، به مصاف استقلال تهران رفت و این تیم را با نتیجه هشت بر صفر از پیش رو برداشت.

به گزارش ایرنا، شاگردان مجید عبدالرشیدی روز پنجشنبه در محل خانه تکواندو مقتدرانه نخستین خط و نشان را برای حریفان کشیدند و بازی نخست خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

امیررضا مددی از مس کرمان در وزن یک(منفی ۵۴ کیلوگرم) به مصاف امیررضا شهرستانی از استقلال تهران و چهره شاخص بازی های آسیایی رفت که با نتیجه ۲۲ بر ۲۰ حریف خود را شکست داد.

محسن رضایی از مس کرمان در وزن ۲ (منفی ۵۸ کیلوگرم) با امتیاز ۲۹ بر ۱۱ موفق به شکست علی چهره قانی از استقلال شد و در وزن سوم این مسابقات(منفی ۶۳ کیلوگرم) محمدصادق دهقانی از مس کرمان با کسب ۲۰ امتیاز بر فرشید جمشیدپور (با ۱۴ امتیاز) غلبه کرد.

مهدی یوسفی در ادامه این رقابت‌ها در وزن چهارم ( منفی ۶۸ کیلوگرم)، نیز با حسین گلخنی به میدان رفت که سرانجام هر ۲ تکواندوکار طی سه راند در امتیاز ۱۷ به تساوی رسیدند که یوسفی در راند طلایی با سه امتیاز پیروز این مسابقه نام گرفت.

نارنجی پوشان مس کرمان در وزن پنجم (منفی ۷۴ کیلوگرم) هم توسط سید امید حسینی به پیروزی مقابل امیرحسین بهرآبادی دست یافتند، نتیجه این مسابقه ۲۰ بر ۱۲ بود.

همچنین در وزن ۶ (منفی ۸۰ کیلوگرم) سهیل محمدیان، هوگوپوش مس کرمان مهدی عابدینی از استقلال را با نتیجه ۲۸ بر ۱۷ از پیش روی خود برداشت و محمدرضا خانی در وزن هفتم منفی ۸۷ کیلوگرم، حریفی را روبروی خود ندید و نهایتا بدون رقیب یک امتیاز برای مس کرمان کسب کرد.

سجاد مردانی کاپیتان باسابقه تیم مس کرمان نیز در وزن هشتم مثبت ۸۷ کیلوگرم با غلبه بر رامتین حسنی، در پایان با نتیجه ۱۱ بر سه امتیاز این بازی را برای تیمش تصاحب کرد که شاگردان مجید عبدالرشیدی با هشت امتیاز و بدون شکست خود را برای بازی آینده مقابل شهرداری ورامین تیم دوم جدول رده بندی آماده کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha