اتفاقات اخیر آمریکا نشان دهنده شعاری بودن دموکراسی در این کشور است

اردبیل - ایرنا - امام جمعه بیله‌سوار گفت: امروز وضعیت جاری در آمریکا که دنیا در حال تماشای آن است، نشانده دهنده پوچ و شعاری بودن دموکراسی در این کشور است.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام جابر عزیزی در خطبه‌های نماز جمعه بیله‌سوار افزود: کشوری مثل آمریکا که ادعای دموکراسی در جهان دارد، امروز با معترضان که مردمان همان کشورند با چه وضعیت اسفناکی برخورد می‌کند و افول آمریکا چیزی نیست که قابل کتمان باشد و ابر قدرتی آمریکا دیگر از بین رفته است.

وی بیان کرد: کشوری که خود را مهد دموکراسی می‌داند همه دیدند که چه اتفاقاتی در آنجا رقم خورد، ابرقدرتی که توان جمع کردن مسائل داخلی خودش را ندارد دیگر ابرقدرت نیست.

حجت‌الاسلام عزیزی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت قیام ۱۹ دی مردم قم  اظهارکرد: کسانی که فکر می‌کنند ارتباط با آمریکا باعث بهبود وضع می‌شود، به ایران قبل از انقلاب که رابطه خوبی با آمریکا داشت نگاه کنند.

وی با تشکر از حضور استاندار اردبیل و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی در بیله‌سوار  افزود: از هر دو بزرگوار که واقعا دغدغه کارهای عمرانی، فرهنگی دارند تشکر ویژه می‌کنم.

خطیب جمعه بیله‌سوار گفت: مصوبات خوبی در خصوص اجرای چهارخطه بیله‌سوار به گرمی و فعالیت بازارچه بین‌المللی بیله‌سوار و بسترها برای تصویب منطقه آزاد تجاری و طرح‌های اقتصادی و عمرانی در شهرستان اتخاذ شد که هر کدام نوید بخش توسعه و اشتغال در منطقه خواهد بود.

حجت‌الاسلام عزیزی به اجرای موفق طرح شهید سلیمانی در شهرستان بیله‌سوار نیز اشاره کرد و گفت: در زمینه بیماری‌یابی و پیشگیری اقدامات خوبی از طریق بسیج و شبکه بهداشت صورت گرفته است که جا دارد تشکر ویژه از آنها داشته باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها