ارتقای کشتی لرستان نیازمند حمایت است

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: ارتقای سطح کیفی کشتی لرستان نیازمند حمایت همه جانبه مسوولان است.

به گزارش ایرنا مهرداد ویسکرمی روز جمعه در نشست هم‌اندیشی کشتی لرستان اظهار داشت: در این راستا توافقاتی در سطح اقدامات کوتاه‌مدت، میان و بلندمدت مصوب و مقرر شد هر ۶ ماه یک‌بار جلساتی برای برطرف شدن مشکلات کشتی لرستان برگزار شود.

وی اضافه کرد: ارتقای سطح کیفی کشتی لرستان نیازمند پیگیری و حمایت جدی است تا این رشته پراستعداد استان به جایگاه واقعی خود بازگردد.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان نیز در این نشست  اظهار داشت: انتظار می رود با برگزاری جلسات و تفاهم‌نامه با آموزش و پرورش، مشکلات سالن تمرین کشتی گیران برطرف شود که در این راستا متعهد خواهیم شد سالن‌هایی را که در اختیار هیات کشتی قرار می‌گیرد تجهیز کنیم.

حشمت الله امان الهی افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی دقیق در آینده شاهد پیشرفت بیشتر این رشته ورزشی در استان و حضور کشتی گیران لرستانی در تیم ملی باشیم.

رییس هیات کشتی لرستان نیز در این نشست گفت: تفاهم‌نامه‌ای در ۶ بند با آموزش و پرورش برای ارتقا کشتی استان امضا شد و پیگیری‌های لازم جهت اجرایی شدن مصوبات این تفاهم‌نامه در آینده نزدیک صورت خواهد گرفت.

فرید بهرامی افزود: در این تفاهمنامه مصوب شد بررسی‌های لازم صورت گیرد تا آموزش و پرورش جهت فراهم نمودن سالن ورزشی در محله فلک‌الدین اقدامات لازم را داشته باشد و همچنین ورزش و جوانان، سالن شهید سبزی پرور خرم آباد را در صورت امکان جهت برگزاری تمرینات کشتی‌گیران شهرستان مجهز کند.

وی همچنین از وعده مدیرکل ورزش و جوانان استان در خصوص تجهیز خانه کشتی استان خبر داد و گفت: در صورت این اقدام، تمرینات کشتی‌گیران شهرستان در این خانه صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: همچنین مهرداد ویسکرمی نماینده خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی متعهد شده‌ است پیگیری هایی در سطح وزارت ورزش و جوانان برای کمک به هیات کشتی خرم‌آباد، تهیه بسته های ورزشی و اعتبارات مورد نیاز انجام دهد.

در این نشست، تفاهم‌نامه‌ای سه‌جانبه میان ریاست هیات کشتی لرستان، مهرداد ویسکرمی نماینده مردم شهرستان خرم‌آباد و چگنی در مجلس و مدیرکل ورزش و جوانان استان جهت تهیه امکانات مناسب تمرین کشتی‌گیران شهرستان خرم‌آباد امضا شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha