نیروی زمینی شهید شاملی با صدرنشینی راهی دور بعد شد

تهران- ایرنا- تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با برتری بر نفت و گاز گچساران دور برگشت لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور را به پایان رساند.

به گزارش ایرنا، در نخستین دیدار از روز چهارم مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در دور برگشت تیم صدرنشین نیروی زمینی شهید شاملی کازرون در گروه اول از ساعت؛ ۱۲:۳۰ روز جمعه ۱۹ دی‌ماه با قضاوت کوبل داوری استان مرکزی اقایان؛ فراهانی و بیات به مصاف تیم قعر نشین نفت وگاز گچساران رفت.

در نیمه نخست این دیدار شاگردان مهدی آزاد منجیری در تیم شهید شاملی کازرون بازی را خوب آغاز کردند و در دقایق نخست با استفاده از ترکیب بازیکنان جوان با پنج گل از حریف خود پیش افتادند اما در ادامه شاگردان رضا زاده به بازی برگشتند اما نتوانستند در نیمه نخست پیروز میدان باشند و با حساب ۱۳ بر ۱۲ بازی را به نماینده استان فارس واگذار کردند.

در شروع نیمه دوم نیروی زمینی همچون نیمه نخست تهاجمی بازی را شروع کرد و در این نیمه بازیکنان ملی پوش خود را همچون علی رحیمی و مجتبی کرمیان در ترکیب قرار داد و موفق شد در مجموع دو نیمه با نتیجه ۲۹ بر ۱۹ بر حریف غلبه کند.

تیم شهید شاملی کازرون با این برد بدون باخت و با ۲۰ امتیاز با کسب جایگاه اول گروه الف به کار خود در دور برگشت مرحله دوم لیگ برتر آقایان پایان داد. نفت و گاز گچساران نیز با این شکست با همان ۲ امتیاز در قعر جدول و در رده ششم جدول باقی ماند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار ورزش