مسوولان در سال جهش تولید اقدام‌های انجام شده را گزارش کنند

آبادان - ایرنا - امام جمعه خرمشهر با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی تنها راه مبارزه با تحریم‌ها و بی‌اثر کردن آن در ایران اسلامی است گفت: مسوولان در سال جهش تولید اقدام‌های خود را برای مردم گزارش کنند.

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام محمدجواد عادل‌پور در آیین عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه خرمشهر در مسجدجامع این شهر با بیان اینکه سوال ما از مسوولان این است که برای اقتصاد مقاومتی و بی‌اثر کردن تحریم‌ها چه اقداماتی انجام داده‌اید بیان کرد: امسال سال جهش تولید است و مسوولان کشوری، استانی و شهرستانی باید به مردم گزارش دهند که در سال جهش تولید چه اقداماتی انجام داده‌اند.

وی افزود: بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب نظام موظف است از کشورها و از کسانی که در منطقه حامی جمهوری اسلامی هستند حمایت و آنها را تقویت کند این یکی از خطوط قرمز ما است و هیچگاه نباید از آن عقب‌نشینی کرد. همه دولت‌ها و گروه‌های محور مقاومت زیر چتر معنوی مادی و معنوی جمهوری اسلامی ایران هستند و جمهوری اسلامی در این زمینه کوتاه نخواهد آمد.

وی با گرامی داشت خاطره شهیدان واقعه ۱۹ دی سال ۵۶ در قم گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند قیام ۱۹ دی سرآغاز انقلاب اسلامی بود ولی آنچه مهم است باید هوشیار باشیم که حرکت‌های انقلاب را تحریف نکنند ۱۹ دی یک حرکت دینی و ضد آمریکایی بود.

حجت‌الاسلام عادل‌پور همچنین بیان کرد: آمریکا به دنبال بی‌ثباتی در منطقه است، اما مشاهده می‌کنیم در روز گذشته که چه اتفاقی در آمریکا رخ داد و یک پرده از دموکراسی پوشالی و رسوایی برداشته شد.

وی گفت: این رییس جمهوری که باید حافظ نظم و قانون و آرامش مردم باشد، خود دستور خشونت می‌دهد؛ مردمی که باید به کنگره مردم سالاری اعتماد کنند به همان جا حمله می‌کنند و آن کسانی که امیدهای خود را به آمریکا بسته‌اند این رسوایی را مشاهده کنند.

حجت‌الاسلام عادل‌پور افزود: آنچه که روز گذشته در آمریکا رخ داد بیانگر تسریع در روند افول آمریکا است.

وی ادامه داد: حضرت آقا در رابطه با برجام گفت ما اصراری به بازگشت آمریکا نداریم اما نسبت به لغو تحریم‌ها اصرار داریم.

وی گفت: استکبار باید بداند جمهوری اسلامی پاسخ خود را برای هر اقدامی آماده کرده و اگر بخواهند به جمهوری اسلامی تعدی کنند این ملت و نیروهای مسلح روزگارشان را سیاه خواهند کرد.

امام جمعه خرمشهر در پایان به افزایش جمعیت سگ‌های بدون صاحب در این شهر انتقاد کرد و افزود: چند روز پیش انتشار ویدیویی مبنی بر حمله سگ‌های ولگرد به دختربچه خرمشهری باعث تاسف است و تقاضای ما از مسوولان مربوطه این است که به این مساله ورود کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها