حوادث آمریکا تحقق وعده الهی در نابودی قدرت‌های شیطانی است

تهران- ایرنا- امام جمعه موقت ورامین گفت: حوادث اخیر آمریکا و تسخیر کنگره به دست معترضان، تحقق وعده الهی در نابودی قدرت‌های شیطانی است.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ورامین گفت: آمریکایی که در دنیا منشأ آشوب‌ و کودتاهای مخملی است و سازمان جاسوسی و سفارتخانه‌های این کشور به جز خونریزی و جنایت برای ملت‌ها خیری ندارد، امروز گرفتار آتشی شد که دست انتقام الهی به جان آنها انداخته است.

وی افزود: رئیس اندیشکده شورای روابط خارجی آمریکا می‌گوید شاهد تصاویری هستیم که هرگز گمان نمی‌کردیم روزی در آمریکا شاهد آن باشیم، اگر آغاز دوران پسا آمریکا تاریخ مشخصی داشته باشد مطمئناً امروز است.

وی اظهار داشت: شاید کسی تصور نمی‌کرد که در سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی که در طول یک سال گذشته، شبکه‌های رسانه‌ای آمریکا عکس، مطالب و صفحه او را حذف کردند، امروز به حذف صفحات ترامپ خم شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: اگر در سال ۵۸ پرچم آمریکا از لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام به زیر کشیده شد، امروز این پرچم از ساختمان کنگره توسط مردم آمریکا به زیر کشیده شد، اگر آمریکا در جریان فتنه ۸۸ توسط آشوبگران کشته سازی کرد و تعدادی از مردم را به شهادت رساند، امروز پلیس آمریکا در کنگره این شکور، مردم خودشان را کشته و مجروح کردند.

وی تأکید کرد: قدرت الهی همچنان حامی مظلومان است، برای زمینه سازی ظهور، قدرت‌های شیطانی باید به زیر کشیده شده و  صاحبان زر، زور، تزویر و ریا نابود شوند که این همان وعده الهی است .

محمودی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه ورامین با تسلیت ایام فاطمیه گفت: تمام مصائب تاریخ اسلام از " سقیفه" آغاز شد، زمانی که سران فتنه به جای حضرت علی (ع)، دیگران را نشاندند و وصایای پیامبر در غدیر خم را از یاد بردند.

وی تصریح کرد: عامل شهادت مظلومانه حضرت زهرا (ع) فتنه‌های منافقین بود و امروز نیز بسیاری از مشکلات در حوزه‌های مختلف به خاطر فتنه‌های اهل نفاق است.

وی با قدردانی از مردم در زنده نگاه داشتن دهه بصیرت گفت: بزرگداشت‌ ایام الله، از شعائر الهی و نشانه تقوای دل‌ها است و باعث می‌شود تا الگوهای درستی به جوانان ارائه شود ولی دشمن از این بزرگداشت‌ها نگران است چرا که این ایام خنثی کننده توطئه‌های دشمن هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها