پرستاران در سنگر مجاهدت و ایستادگی در مقابل ویروس کرونا هستند

کرمانشاه-ایرنا- رییس قوه قضاییه گفت: سنگر پرستاران و کادر درمانی، سنگر مجاهدت، خدمت و ایستادگی مقابل ویروس منحوس کرونا و حفظ امنیت و سلامت اجتماعی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی روز جمعه در حاشیه سفر به شهر پاوه در جمع تعدادی از پرستاران و کادر درمانی این شهر گفت: مردم باید زحمات کادر درمانی و پرستاری و دوری آنها از خانواده‌هایشان را ببینند.

رییسی دستگاه قضا با پراهمیت خواندن کار کادر درمانی و پرستاری کشور، عنوان کرد: ما به سهم خودمان هم قدردان کار کادر درمانی و پرستاری هستیم و هم از زحمات تمام آنها صمیمانه تشکر می‌کنیم و اطمینان داریم که اجر کار پرستاران و کادر درمانی با خداوند متعال و حضرت صدیقه طاهره (س) است.

حجت الاسلام رییسی خطاب به پرستاران گفت: هرکس که سلامت خود را به دست شما باز می یابد و خداوند متعال شفای او را در دستان شما قرار می دهد، هم سعادتی برای‌تان محسوب می‌شود و هم اینکه ما بیش از پیش قدردان زحمات شما می‌شویم.

رییس دستگاه قضا همچنین با اشاره به کاهش آمار ابتلا به کرونا و مرگ و میرهای ناشی از آن در کشور گفت: ‌متاسفانه بعضی وقت ها آمار کاهش پیدا می‌کند برخی تصور می‌کنند که توجه به دستورالعمل های بهداشتی لازم نیست؛ مردم باید زحمات کادر درمانی و پرستاری و دوری آنها از خانواده‌هایشان را ببینند.  

حجت الاسلام رییسی در پایان ابراز امیدواری کرد حالا که آمارها رو به کاهش است، مردم بیش از پیش‌ دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا را رعایت کنند.

رییس قوه قضاییه روز پنجشنبه به استان کرمانشاه سفر کرده و صبح جمعه در شهرستان پاوه حضور یافت.

شهرستان پاوه با ۶۰ هزار نفر جمعیت در ۱۲۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها