آمریکا از رسیدگی به مشکلات داخلی خود عاجز شده است

بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد گفت: آمریکا از رسیدگی به مشکلات کشور خودش هم عاجز شده است و اوضاع آن هر روز آشفته‌تر می‌شود.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به آشوب و اغتشاشات آمریکا افزود: آمریکا همیشه از مردم سالاری و منطق صحبت می کرد اما اوضاع این روزها نشان داد که منطق و آزادی در این کشور جایی ندارد.

وی با بیان اینکه در این کشور فقط ۲ حزب می توانند برای ریاست جمهوری اقدام کنند ادامه داد: دموکراسی آمریکایی را در این وضعیت دیدیم که بدترین حرفها را به هم می زنند و نشان دادند فرهنگ ندارند.

امام جمعه بروجرد اظهار داشت: این افراد همان هایی هستند که دم از قانون، منطق و آزادی می زنند که این وضعیت آمریکا سبب شد تا آبروی نداشته شان هم برود.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی با اشاره به اینکه مشکلات در درون این کشور بیداد می کند گفت: فقر یکی از مشکلات آمریکا است و در حالیکه بسیاری از مردم این کشور گرسنه هستند، مسوولان از رسیدگی به  مسایل عاجز شده اند.

وی با اشاره به طرح "ای اف تی اف" گفت: برخی مشتاق هستند که این برنامه تصویب شود، این برنامه تحت عنوان پولشویی است اما در واقع می خواهند به کشور نفوذ و توطئه ایجاد کنند و تراکنش های مالی و بانکی را زیر نظر داشته باشند.

امام جمعه بروجرد افزود: دشمن هیچگاه پیشنهادی به نفع ملت ما نمی دهد و هر چه پیشنهاد می رسد برای نفوذ و ضربه به کشور است.

امام جمعه بروجرد با اشاره به قیام ۱۹ دی ماه  سال ۵۶ گفت: قیام مردم قم که روحانیون و متدینان در پی اهانت به امام (ره) به پا خاستند و مورد هجوم مامورین رژیم قرار گرفتند به سراسر کشور سرایت کرد و رژیم را ساقط نمود.

وی با اشاره به اینکه دشمن از شهادت سردار سلیمانی هم نگران است گفت: شهید حاج قاسم برای آمریکا خطرناک تر و خون وی به رگ های جوانان ما تزریق شده است تا هزاران سلیمانی به پا خیزند و نگذارند آمریکا آرامش داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها