امام جمعه آستارا: مسئولان به فکر سفره مردم باشند

آستارا - ایرنا - امام جمعه شهرستان آستارا گفت: گرانی برخی کالاها و مشکلات اقتصادی بر دوش جامعه سنگینی می‌کند و مسئولان، بیشتر به فکر سفره و معیشت مردم باشند.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در خطبه های نماز جمعه در مصلی آستارا بیان کرد: اقدام راهبردی مجلس شورای اسلامی برای رفع تحریم ها و همراهی دولت قابل قدردانی است و باعث تحسین مقام معظم رهبری شد.

وی ادامه داد: مسئولان، بدون توجه به حواشی باید کار خود را پیش ببرند و بدون داشتن چشم امید به آمریکا، فقط با اتکا به توان و ظرفیت های داخلی برای توسعه اقتصادی کشور تلاش کنند.

وی اظهار کرد: با وجود موضع طلبکارانه و گستاخانه اروپا، آغاز غنی سازی ۲۰ درصد با روح و متن برجام سازگار است و دولت های غربی بدانند، تهدید و اعمال فشار نتیجه معکوس خواهد داد.

امام جمعه آستارا گفت: دعوت به اغتشاش در آمریکا از سوی برگزارکننده انتخابات و حمله به پارلمان توسط هواداران ترامپ، نشانه افول قدرت پوشالی استکبار جهانی است و آنها در اداره امور مملکت خود عاجز هستند.

او افزود: استفاده از ماسک و رعایت دستورالعمل های بهداشتی جزو مسئولیت های اجتماعی است و کرونا نباید عادی انگاری شود و اگر دستورالعمل ها رعایت نشود، شیوع این ویروس تشدید خواهد یافت.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها