امام جمعه بجنورد: افول آمریکا نزدیک است

بجنورد-ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: آمریکا بزودی افول خواهد کرد و زیاده‌خواهی، زورگویی‌ها و جنایت‌های استکبار به پایان خواهد رسید.

حجت الاسلام رضا نوری در خطبه های مجازی این هفته نماز جمعه بجنورد اظهار داشت: آمریکا جنگ ها در خاورمیانه راه انداخت و در آن خون میلیون ها بیگناه ریخته شد.

وی با بیان اینکه تمام رییس جمهور های آمریکا بد از هم بدتر بودند گفت: هیچ کدام صالح نبودند که نظام را اصلاح کند، همه دنبال ظلم هستند، زمانی طرح تقسیم عراق به سه بخش کرد، سنی و شیعه در زمان اوباما به وسیله جوبایدن مطرح شد، زمان دیگر، جوبایدن طرح ایجاد جنگ داخلی تکفیری و داعش را مطرح کرد امروز هم از تقسیم خاورمیانه سخن گفته می شود.

وی با بیان اینکه استکبار به دنبال تجریه منطقه خاورمیانه است تصریح کرد: استکبار در پی آن است که کشورهای خاورمیانه از عراق و سوریه تقسیم وتجزیه شود، منطقه آماده برای جولان رژیم صهیونیسم شود تا ثروت را به یغما ببرند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: اما شهید سلیمانی به میدان آمد و با صدای بلند اعلام کرد که مرد میدان است، اثبات کرد که در صحنه عمل به میدان استکبار می آید.

امام جمعه بجنورد افزود: شهید سلیمانی در زمان حیات داعش، از مرگ آن خبر داد، البته شکست داعش، شکست آمریکا است، داعش ابزار امریکا بود و استکبار در عرق و سوریه از اسلام شکست خورد.

حجت الاسلام نوری خاطرنشان کرد: نظام استکبار بویژه آمریکا که مدعی دموکراسی و حقوق بشر در دنیا است، اما به نام حقوق بشر تحریم و جنگ راه انداخته است، آمریکا که دیگران را متهم به رعایت نکردن حقوق بشر می کند، اکنون شاهد هستیم در انتقال قدرت از یک رییس جمهور به دیگری، خیابانها عرصه درگیری ها است.

وی افزود: توهین هایی که ۲ رییس جمهور به هم دارند، بیش از پیش مردم را متوجه فاسد بودن نظام آمریکا کرده است، ترامپ اعلام کرده که نظام انتخاباتی و نظام سیاسی قابل اعتماد نیست، دولتمردان فاسد بوده و قابل اعتماد نیستند، البته طرف مقابل هم جمهوری خوهان را متهم می کند.

حجت الاسلام نوری اظهار داشت: در این روزها، ۲ رییس جمهور آمریکا رسوایی خود را در دنیا فریاد می زنند و دنیا متوجه عمق فساد نظام استکباری شده است.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به رحلت آیت الله مصباح یزدی گفت: ایشان صدها و بلکه هزاران شاگرد تربیت کرد که به این نظام خدمت می کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها