زنان و دختران مسلمان حضرت زهرا (س) را الگوی خود قرار دهند

زاهدان- ایرنا- امام جمعه اهل‌سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به فضایل حضرت زهرا(س) گفت: زنان و دختران مسلمان در تمام زمینه‌های زندگی خودشان حضرت فاطمه زهرا (س) را الگوی خود قرار دهند.

به گزارش ایرنا مولوی عبدالصمد کریم زایی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه اهل سنت ایرانشهر به فضایل و شخصیت حضرت زهرا (س) اشاره کرد و اظهارداشت: ایشان با داشتن امتیازاتی به مثل دخت النبی، ام ابیها، سیده النساء العالمین، ام السیدان شباب اهل الجنه، زوجه الحیدر و انبوهی از فضائل و مناقب بی شمار دیگر ارزنده ترین بانوی اسلام است.

وی با تاکید بر الگو برداری از زندگی حضرت زهرا (س) افزود: دختران و زنان جوامع اسلامی به جای الگوی گرفتن از غربی‌ها در پوشش و رفتار خود دخت نبی گرامی اسلام حضرت زهرا (س) را الگوی خود قرار دهند.

امام جمعه اهل‌سنت ایرانشهر همچنین از عملکرد سربازان گمنام امام زمان (عج) در تامین امنیت و برخورد با اختلاس گران و متخلفان گفت: مردم از این بزرگواران در دستگیری افرادی که مسوولیت داشتند و به مردم و نظام خیانت کردند بسیار سپاس گذارند.

وی افزود: دولت برای عمران و توسعه منطقه توجه دارد که باید مسوولان احساس مسوولیت و از منابع بیت المال به خوبی در جهت حل مشکلات استفاده کنند.

مولوی کریم زایی همچنین از شرایط گرانی اجناس و عدم نظارت مسولان امر انتقاد کرد و گفت: درست نیست که مردم برای تامین مواد غذایی خود مشکل داشته باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها