خون شهیدان سلیمانی و فخری‌زاده به برکت انقلاب برای کشور عزت‌آفرین شد

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: خون شهیدان سلیمانی و فخری زاده به برکت انقلاب اسلامی برای کشور عزتمندی به ارمغان آورد.

آیت‌الله «قربانعلی دری نجف آبادی» در خطبه‌های نماز عبادی، سیاسی جمعه در مصلی اراک افزود: این شهدای عزیز با فداکاری و از جان گذشتگی موجب سربلندی اسلام و قرآن شدند.

وی اظهار داشت: اسلام همواره به اصل دفاع تاکید دارد اما برخی این مهم را متوجه نمی‌شوند و این کج فهمی ظلم به اسلام است در حالی که اسلام همواره در برابر دشمنان برای دفاع اهمیت قایل شده است. 

امام جمعه اراک گفت: هر کسی به شکلی از جامعه دفاع می‌کند و جبهه جهاد در راه خدا فقط استفاده از شمشیر نیست بلکه برخی با علم خود و برخی با جان خود به جامعه خدمت می‌کنند.

آیت الله دری نجف آبادی افزود: دشمنان با شگردهای مختلف از مهرهای سوخته برای اهداف شوم خود استفاده می‌کنند و برخی را با وعده پول و عده دیگری را با وعده تابعیت فریب می‌دهند و برای کسب موفقیت خود، با اعتقادات ما نیز مبارزه می‌کنند.

وی در ادامه افزود: دشمنان به شکل‌های مختلف افکار ما را با سایت‌ها و فضای مجازی بمباران می‌کنند.

آیت الله دری نجف آبادی اظهار داشت: دشمنان همواره به دنبال بمباران فکری، سیاسی و اخلاقی همه مردم جامعه هستند بنابراین جامعه باید آگاه باشد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در بخش دیگری از سخنانش گفت: ۲ هزار لاشه از تالاب میقان اراک جمع آوری شد و مدیریت مطلوب در استان موجب شد تا سایر بخش‌های پرورش طیور استان دچار آسیب نشود.

آیت الله دری نجف آبادی در ادامه افزود: جریان ۱۹ دی در قم به خاطر چاپ مقاله‌ای علیه فقاهت و امام بزرگوار به وجود آمد که مردم متدین قم برای دفاع از اسلام و انقلاب به خیابان آمدند.

در ۳۳ نقطه استان مرکزی نماز عبادی، سیاسی جمعه اقامه می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha