تمجید: سیاست کلان فدراسیون تکواندو، برگزاری لیگ به‌بهترین نحو است

تهران- ایرنا- رییس سازمان لیگ تکواندو، گفت: سیاست کلان فدراسیون برگزاری مسابقات لیگ به‌بهترین نحو و با رعایت تمامی شیوه‌نامه‌های بهداشتی است تا هوگوپوشان پس از مدت‌ها در شرایط مسابقه قرار بگیرند.

به گزارش ایرنا؛ نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تکواندوی باشگاه‌های کشور از امروز (جمعه) آغاز به کار کرد. این مسابقات با حضور ۹ تیم در دو گروه به‌صورت متمرکز در خانه تکواندو و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

«محسن تمجید» رییس سازمان لیگ تکواندو در خصوص این مسابقات به خبرنگار ایرنا؛ گفت: امروز مسابقات لیگ برتر (جام خلیج فارس) گرامیداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با وجود تمامی مشکلاتی که داشتیم با لطف خداوند و تلاش خانواده تکواندو به بهترین شکل و کیفیت بالا آغاز شد.

وی افزود: در گروه الف چهار تیم استقلال، صنعت مس کرمان، فتح صدرالبرز و شهرداری ورامین حضور دارند که رقابت‌های آنها امروز در حال برگزاری است. در گروه ب نیز تیم‌های، لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد، پارسیان البرز، پالایش نفت آبادان و فرمانیه رقابت می‌کنند.

تمجید گفت: پس از حدود ۱۱ ماه تعطیلی مسابقات مختلف، برگزاری لیگ انگیزه تکواندوکاران را افزایش داد تا بتوانند خودشان را به کادر فنی تیم ملی تحمیل کنند.

وی با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات با چالش های زیادی مواجه بود و مسوولان برخی تیم‌ها اعلام کردند با توجه به کرونا نباید لیگ برگزار شود، اظهار داشت: سیاست کلان فدراسیون این بود تا حتما مسابقات برگزار شود تا هوگوپوشان آمادگی نسبی داشته باشند.

رییس سازمان لیگ ادامه داد: از تمامی اعضای تیم‌ها، داوران و عوامل اجرایی تست کرونا گرفته شد و آنها در هتل اسکان داده شدند و مسابقات نیز در خانه تکواندو که بهترین شرایط را دارد در حال برگزاری است.

تمجید تصریح کرد: امیدوارم مسابقات با کیفیت و به بهترین شکل به اتمام برسد تا برگ زرین دیگری در کارنامه تکواندوی ایران باشد، چراکه چراغ مسابقات در این شرایط نیز در تکواندو خاموش نشد. اولین فدراسیون رزمی هستیم که لیگ را در این شرایط آغاز کردیم و می‌خواهیم به بهترین نحو آن‌را به اتمام برسانیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

سرخط اخبار ورزش