امام جمعه قشم: موشک و واکسن کرونا پشتوانه سیاست ایران است

قشم- ایرنا- امام جمعه شهرستان قشم گفت: شهر موشکی، پهپادها و واکسن کرونا پشتوانه سیاست ایران برای چانه‌زنی در مسایل سیاسی در منطقه و جهان است.

حجت الاسلام میثم تارم در خطبه های نمازجمعه قشم افزود: افتتاح شهر موشکی در سواحل خلیج فارس، پهپادهای رونمایی شده توسط ارتش و آزمایش واکسن کرونا در مرحله انسانی سه عامل مهم برای نشان دادن قدرت ایران اسلامی است.
وی ادامه داد: پایگاه‌های موشکی در سراسر سواحل خلیج فارس قدرت نظامی و نقشی بازدارنده در سیاست‌های جنگ طلبانه دشمنان نظام را ایفا می‌کند.
امام جمعه قشم تصریح کرد: رزمایش و رونمایی از پهپادهای با برد چهارهزار کیلومتر توسط ارتش مقتدر کشور نیز برگ زرینی در افزایش توان نظامی کشور را رقم زد.
وی افزود: این پهپادها برای شناسایی و انهدام هدف‌های تهدید کننده کشور در منطقه کاربرد دارد.
تارم ادامه داد: آزمایش انسانی واکسن‌های کرونا در کشور نیز قدرت علمی ایران را نشان داد که باعث شد ما در لیست معدود کشورهای دارای این علم قرار بگیریم.
وی در خصوص طرح مجلس در خصوص برجام گفت: این طرح مطابق بندهای برجام است و کسانی که به هیچکدام از بندهای برجام پایبند نبودند حالا نمی توانند رفتار انتقادی و طلبکارانه داشته باشند.
امام جمعه قشم افزود: اجرای تعهدات این توافق‌نامه یکطرفه نیست و نباید فقط از سوی جمهوری اسلامی رعایت شود.
وی ادامه داد: حمله معترضان به ساختمان کنگره آمریکا، واقعیت هایی را درباره این کشور مدعی دموکراسی برملا کرد.
تارم  بیان کرد: آمریکا دچار همان مشکلاتی شد که قصد داشت آن را در ایران به وجود بیاورد.
وی تاکید کرد:این در حالی است که غرب آسیا به آیینه شکست آمریکا تبدیل شده است و هزینه‌های فراوانی که استکبار و غرب برای جنگ های نیابتی متقبل شدند، بی اثر شد.
امام جمعه قشم افزود: با مقاومت ملت‌های این منطقه و جانفشانی‌های سردار سلیمانی و همرزمانش، هزینه‌ها و برنامه های غرب و آمریکا نتیجه ای جز رسوایی نداشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها