مهلت ارسال آثار به جشنواره «دختران امروز» تمدید شد

تهران- ایرنا- مشاور امور زنان وزیر آموزش و پرورش گفت: مهلت ارسال آثار جشنواره «دختران امروز» تا پایان دی ماه ۹۹ تمدید شد.

به گزارش روز جمعه مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش، فرحناز مینایی پور درباره برگزاری جشنواره دختران امروز افزود: این جشنواره در راستای هویت بخشی به دختران و نقش آنان در خانواده در دوران کرونا و پسا کرونا است که بر اساس برنامه ریزی های انجام شده آخرین مهلت ارسال آثار دانش آموزان در تمامی دوره های تحصیلی تا ۱۷دی ماه ۹۹ بود که به دلیل درخواست دانش آموزان این مهلت تا ۲ هفته دیگر یعنی پایان دی ماه تمدید شده است.

وی ادامه داد: این جشنواره بر اساس موافقت نامه با معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری و مشارکت معاونت پرورشی در حال اجرا و دبیرخانه اجرایی این جشنواره در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران مستقر است.

به گزارش ایرنا،جشنواره فرهنگی هنری «دختران امروز» در سطح ملی با هدف هویت یابی دختران، همچنین نشان دادن نقش آنان در ایجاد فضای سرشار از نشاط و امید و همبستگی در خانواده اجرا می‌شود.

جشنواره فرهنگی، هنری دختران امروز در قالب هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی و فیلم کوتاه در فضا و بستر مجازی برگزار می شود و شروع به کار کمیته اجرای آن از آبان ۹۹ بوده و تا بهمن ماه امسال ادامه دارد.

افتتاحیه این جشنواره در هفته اول آبان ماه و اختتامیه آن همزمان با ولادت با سعات بانوی دو عالم حضرت زهرا (س) و روز زن و همچنین ولادت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران یعنی نیمه دوم بهمن ۹۹ بصورت مجازی برگزار می‌شود و ویژه دانش آموزان دختر در تمامی مقاطع تحصیلی و در سطح کشوری طراحی شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش