عملیات اجرایی ساخت چهار واحد مسکن محرومان در شهر میلاجرد آغاز شد

اراک - ایرنا - فرماندار شهرستان کمیجان گفت: عملیات اجرایی چهار واحد مسکن محرومان روز پنجشنبه با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در شهر میلاجرد آغاز شد.

" ابراهیم رستمی " روز پنجشنبه در این خصوص به ایرنا گفت: برای ساخت چهار واحد مسکن محرومان قطعه زمینی به مساحت ۵۰۰ مترمربع توسط یک خیر واگذار شده است و اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال و همچنین تسهیلات بلاعوض از سوی کمیته امداد امام خمینی( ره) ، بنیاد مسکن و شهرداری میلاجرد نیز اختصاص می یابد.
وی تصریح کرد: چهار واحد مسکونی ظرف شش ماه آتی، ساخته و به چهار خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی( ره ) تحویل می‌شود.
فرماندار شهرستان کمیجان بهره برداری از مرکز نیکوکاری چهره‌قان از توابع شهرستان کمیجان را از دیگر طرح‌ها عنوان کرد و گفت: این مرکز به صورت غیر رسمی فعالیت می‌کرد و با مشارکت خیران و مردم در طرح مومنانه نیز اقدامات بسیار خوبی انجام شد اما امروز به صورت رسمی و به عنوان مرکز نیکوکاری تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ( ره) ثبت شد.
بازدید از طرح‌های فرهنگی، بازدید از پارک نشاط و پارک سرچشمه قنات منطقه حسن آباد کمیجان از دیگر برنامه‌های سفر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی به شهرستان کمیجان بود.

کمیجان با حدود ۳۹ هزار نفر جمعیت در ۱۰۱ کیلومتری اراک واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها