کاپیتان تکواندو: مس کرمان از گروه خود صعود می‌کند

کرمان - ایرنا - کاپیتان تیم تکواندو مس کرمان با اظهار امیدواری به تیم تشکیل شده برای مس کرمان گفت: در صورتی که بازیکنان این تیم، همت کنند ما از گروه خود صعود خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا، سجاد مردانی شامگاه پنجشنبه در جمع رسانه ها افزود: امسال با توجه به شرایطی که به خاطر اپیدمی کرونا داشتیم، تقریبا همه تکواندوکاران از مسابقات دور بودند و این در سطح مسابقات لیگ برتر اثرگذار خواهد بود.

وی با بیان اینکه با وجود شرایط پیش‌آمده به واسطه شیوع کرونا، مسابقه نداشتم، اظهار داشت: تصمیم گرفتم که در لیگ امسال به خاطر دور بودن از شرایط مسابقات با پیراهن مس کرمان شرکت کنم.

کاپیتان تیم ملی کشورمان در رابطه با شرایط مسابقات لیگ برتر این فصل افزود: رقابت ها با توجه به وضعیت موجود، همانند سال‌های قبل برگزار ن خواهد شد و به صورت متمرکز در ۲ هفته برگزار می شود که این نیز نهایت تلاش فدراسیون بود که درچنین شرایطی توانسته اند با برنامه ریزی خوب، شرایطی را به‌وجود آورند تا مسابقات لیگ برتر را برگزار کنند.

مردانی ادامه داد: برگزاری مسابقات لیگ برتر در شرایط فعلی، فرصتی است که تکواندوکاران بتوانند بعد از این همه دوری، زمین تکواندو را ببینند و شرایط آمادگی خود را محک بزنند.

کاپیتان تیم مس کرمان ادامه داد: من نیز شرایطی همانند دیگر بازیکنان تکواندو داشتم و سعی داشتم با توجه به دوری از مسابقات و تمرینات زیادی که داشتم در شرایط مسابقه قرار بگیرم و با برگزاری مسابقات لیگ برتر این مهم اتفاق افتاد.

وی افزود: خوشحالم که فرصتی فراهم شد تا بازی در تیم مس کرمان را تجربه کنم و امیدوارم که بتوانیم شرایطی را رقم بزنیم که از دور اول گروهی صعود کنیم و تمرکز خود را برای بازی های پایانی و هفته آخر بگذاریم. 

مردانی تصریح کرد: تیم مس کرمان ، به عنوان یک تیم خارج از پایتخت در این دوره از مسابقات شرکت کرده است که این خود باعث توسعه رشته تکواندو در کشور و به خصوص کرمان خواهد شد، چرا که بچه های کرمانی حاضر در لیگ برتر، در رقابت با بچه های تکواندو که در سطح این لیگ بازی می کنند، تجربه کسب می کنند و میدان می بینند و این می تواند برای بالا رفتن سطح تکواندو کرمان خیلی مفید باشد.

وی گفت: از اینکه استان ها و شهرستان ها تلاش می کنند تا در مسابقات سطح نخست کشور حضور یابند و با تیم های پایتخت و تیم های لیگ برتری ، رقابت کنند، خوشحال هستم.

کاپیتان تیم تکواندوی مس کرمان که سابقه حضور در مسابقات المپیک را نیز در کارنامه دارد در رابطه با تیم این فصل خود در لیگ برتر گفت: تشکر ویژه از مسئولان باشگاه مس کرمان و مسئولان هیات تکواندو کرمان دارم، چرا که با حضور در لیگ برتر فرصتی برای بچه های کرمان مهیا می کنند تا بتوانند خودشان را در لیگ برتر تکواندو محک بزنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha