۱۸ دی ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۴۰
کد خبرنگار: 2666
کد خبر: 84177830
۰ نفر

برچسب‌ها

مبتلایان کرونا در ایلام به ۲۴ هزار و ۱۱۳ نفر رسید

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: تعداد مبتلایان کرونا در این استان با اضافه شدن ۳۳ مورد جدید در ۲۴ ساعت گذشته به ۲۴ هزار و ۱۱۳ نفر رسید

دکتر محمد کریمیان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته هیچ فوتی ناشی از کرونا در این استان ثبت نشد و تعداد فوتی ها تا کنون ۶۵۳ نفر است.

وی یادآور شد: از مجموع مبتلایان کرونا در این استان، ۲۲ هزار و ۷۹۴ نفر تا کنون بهبود یافته اند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با بستری شدن ۱۳ مبتلای جدید هم اکنون مجموع بستری های کرونا در بیمارستان ها و مراکز درمانی استان ۴۰ نفر است.

دکتر کریمیان اضافه کرد: از بستری های جدید پنج مورد مربوط به شهرستان ایلام، ۲ مورد دهلران، سه مورد آبدانان، یک مورد دره شهر، یک مورد ملکشاهی و یک مورد بدره است.

وی تاکید کرد: تمامی شهرستان های ۱۲ گانه این استان در وضعیت زرد کرونا قرار دارند و شهرستان ایلام با ۱۲ هزار و ۳۲۳ نفر، ایوان با ۲ هزار و ۴۴۵ نفر و چرداول با هزار و ۶۲۸ نفر بالاترین تعداد مبتلایان را به خود اختصاص داده اند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام بهبود نسبی وضعیت کرونا در این استان را نتیجه اعمال محدودیت ها و رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم عنوان کرد و گفت: کوچک ترین سهل انگاری در این زمینه ما را به روزهای بحرانی کرونا که همزمان ۴۰۰ بیمار کرونا بستری بودند، می رساند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها