۱۸ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۵۶
کد خبرنگار: 2215
کد خبر: 84177799
۰ نفر

برچسب‌ها

باند قاچاق اسلحه در غرب تهران منهدم شد

تهران_ ایرنا_ فرمانده انتظامی غرب استان تهران اعلام کرد: یک باند بزرگ قاچاق سلاح منهدم و ۱۶ قبضه سلاح شکاری از این باند کشف شد.

به گزارش ایرنا، سردار کیوان ظهیری درباره این عملیات مشترک با پلیس زنجان با اشاره به جزئیات این عملیات به خبرنگاران گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان ملارد، اخبار و اطلاعاتی از فعالیت ۲ نفر در امر قاچاق سلاح و مهمات به دست آورد و بررسی آن را به صورت جدی در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: با شناسایی ۲ نفر در این زمینه، در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد قاچاقچیان سلاح، ساکن شهرستان قیدار استان زنجان هستند و قصد دارند سلاح های غیرمجاز را ابتدا به شهر قیدار و بعد به شهرستان های غرب استان تهران منتقل کنند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: با رصد اطلاعاتی پلیس غرب استان تهران و همکاری پلیس استان زنجان، در عملیاتی ویژه، قاچاقچیان سلاح، در ورودی شهر قیدار دستگیر و یک دستگاه خودروی پراید متعلق به قاچاقچیان نیز توقیف شد.

سردار ظهیری خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی توقیفی، ۱۳ قبضه سلاح شکاری تک لول و سه قبضه سلاح شکاری وینچستر جاساز شده در خودرو کشف شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به دستگیری ۲ نفر در این زمینه و معرفی آنها به مرجع قضائی، یادآور شد: شهروندان می توانند هرگونه موارد مشکوک را جهت بررسی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند و این مرکز به صورت شبانه روز در خدمت شهروندان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها