برترین‌های هفته سوم و چهارم لیگ تیراندازی با کمان زنان اعلام شدند

تهران-ایرنا- هفته سوم و چهارم رقابت‌های لیگ تیراندازی با کمان یادواره شهدای سلامت عصر امروز (پنجشنبه) برگزار شد و برترین‌های این هفته معرفی شدند.

براساس این گزارش، در هفته سوم و در رشته ریکرو زنان تیم‌های آکادمی راد و اشتادسازه با نتیجه مشابه ۵ بر صفر به ترتیب تیم‌های مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی و فولاد مکران را شکست دادند.

در هفته چهارم این رقابت‌ها نیز فولاد مکران ۳ بر ۲ از سد آکادمی راد گذشت و دانشگاه آزاد نیز با نتیجه ۴ بر یک برابر مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به برتری دست یافت.

همچنین در هفته سوم کامپوند زنان تیم‌های فولاد مکران و آکادمی راد با نتیجه ۴ بر یک به ترتیب برابر محبوب تهران و مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به برتری رسیدند و مس کرمان نیز ۳ بر ۲ مقابل هیات چهارمحال و بختیاری به پیروزی دست یافت. 

هفته چهارم لیگ برتر کامپوند زنان نیز امروز پیگیری شد و مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی ۳ بر ۲ از سد فولاد مکران گذشت و مس کرمان ۵ بر صفر محبوب تهران را شکست داد و آکادمی راد نیز ۴ بر یک هیات چهارمحال و بختیاری را از پیش رو برداشت.

در مسابقات این هفته مهتا عبداللهی از دانشگاه  آزاد، شیوا شجاع مهر از اشتادسازه و آیتک جلوسیان از دانشگاه آزاد در ریکرو برترین امتیازات را از آن خود کردند.

در بخش کامپوند نیز گیسا بایبردی از آکادمی راد، راحله فارسی از مس کرمان و پریسا سپاهانی از مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی برترین امتیازات این هفته را کسب بدست آوردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

سرخط اخبار ورزش