ولایتمداری رمز موفقیت فرزندان ایران اسلامی است

اهواز - ایرنا - نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت:ولایت مداری رمز سربلندی و موفقیت‌های بزرگ‌فرزندان این‌مرز و بوم است.

به گزارش ایرنا آیت الله عبدالکریم فرحانی شامگاه پنجشنبه در مراسم بزرگداشت سردار شهید قاسم‌سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و شهید محسن فخری زاده در شهر چم‌گلک افزود:نسل های حماسه ساز دفاع مقدس و دفاع از ارزش های اسلامی افتخار ملت ایران هستند و سردار سلیمانی ها و فخری زاده ها از همین‌نسل های شجاع و جسور می باشند.

وی با بیان اینکه ما هروقت با ولایت بودیم‌نتیجه گرفتیم و هروقت با ولایت زاویه پیدا کردیم دچار مشکل شدیم افزود:جوان این مملکت مشکل بیکاری دارد اما این‌مردم با ولایت ، اسلام و انقلاب هیچ مشکلی ندارند.
آیت الله فرحانی افزود:این مردم ، در ولایتمدای و شهادت طلبی حماسه های بی نظیری خلق کرده اند و اعتقاد خود را در میادین ‌مختلف نشان دادند.
عضو خبرگان رهبری با اشاره به تلاش دشمن برای ناامیدی مردم و کمرنگ کردن اسلام ناب محمدی افزود: دشمن اسلام‌آل یهود را در برابر ما قرار داد اما حاج قاسم با اقتدار در برابر اسلام دروغین و اسلام‌آمریکایی ایستاد تا اسلام ناب محمدی برای همیشه جاودان و بااقتدار باشد و پرونده اسلام آمریکایی بسته شد.
وی گفت:با داشتن نسل های ولایتمدار و شهید پرور ، راه و هدف سردار شهید سلیمانی و همه شهدای گرانقدر همیشه زنده است.
رییس اداره تبلیغات اسلامی‌اندیمشک هم با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید سلیمانی وی را الگوی واقعی شجاعت و تدبیر دانست و افزود: راه و هدف این شهید والامقام‌ همواره زنده است.
حجت الاسلام سعید علیپور افرود: دشمن به خیال واهی خود قصد داشت با شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی وی را در جامعه کمرنگ کند اما با جنایت دشمن، سردار سلیمانی بیش از همیشه در قلوب مردم جای گرفت و در فراتر از مرزها به قهرمانیجهانی تبدیل شد.

نور الدین مدهنی از مدافعان حرم اندیمشک هم با اشاره به روند شکل گیری داعش گفت:شهید سلیمانی تنها با یک گروه کوچک به اسم داعش درگیر نبود بلکه با تفکر ضد اسلامی پشت سر داعش درگیر بود.
وی افزود:داعش دست پرورده خیلی از کشورها بود و برای پیشبرد اهداف ابرقدرتها شکل گرفت و پرورش یافت.
این فرمانده فتح نبل و الزهرا بیان کرد:کشورهای زیادی پشتوانه مالی داعش بودند بزرگترین سازمان های جاسوسی دنیا هم شبانه روز آنها را تغذیه اطلاعاتی می کردند اما سرانجام داعش محکوم به شکست و نابودی شد.
این‌مراسم‌به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر چم گلک ، حوزه امیرالمومنین (ع) و پایگاههای بسیج مسجد صاحب الزمان (عج) شهر چم گلک برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها