خون سلیمانی‌ها و فخری‌زاده‌ها مسیر انقلاب را تداوم می‌بخشد

اصفهان- ایرنا- مدیر امور مساجد استان اصفهان گفت: خون پاک سلیمانی‌ها و فخری‌زاده‌ها راه و مسیر روشن انقلاب و نظام اسلامی را تداوم می‌بخشد.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید صادق ابطحی روز پنجشنبه در مراسم گرامی‌داشت شهیدان قاسم سلیمانی و فخری‌زاده در سالن شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا، اظهارداشت: تبیین و ترویج مکتب و سیره شهید قاسم سلیمانی ضرورت دنیای غرب‌زده امروز است.

وی خاطرنشان کرد: فرمانده شهید سپاه قدس کشورمان، تنها یک فرمانده نظامی نبود بلکه او در قلب‌ها و دل‌های گروه‌ها و اقشار مختلف و حتی مردمان مختلف ملت‌های منطقه جای گرفته بود.

مدیر امور مساجد استان اصفهان با بیان اینکه اعلام پایان گروهک داعش نه یک خبر بلکه یک اراده برای پیروزی قطعی جبهه مقاومت بود، ادامه داد: این فتح بزرگ بر تروریست های دست پرورده آمریکا و غرب، امروز به نوعی دیگر و همین ابتدای سال نو میلادی دامان مرکز فرماندهی همان جنایتکاران بی‌هویت و خون‌خوار را گرفته است.

به گفته وی دشمنان و بدخواهان اسلام و انقلاب در ۴۰ سال گذشته تمام امکانات خود را برای از بین بردن مسیر حرکت انقلاب به کار گرفتند اما با هدایت رهبر حکیم انقلاب، بیداری مردم و رشادت فرماندهانی همچون قاسم سلیمانی این تهدیدها بی اثر شده‌اند.

ابطحی تاکید کرد: انتقام کوبنده و سخت مطالبه عموم مردم است و دشمنان تروریست پرور ما باید بدانند دورانی زورگویی و فرار یک طرفه پایان یافته است.

وی همچنین شهید محسن فخری زاده را از دانشمندان موثر و رده بالای حوزه تحقیقات علمی و اتمی برشمرد و گفت: ترور این دانشمند نشان داد کسب علم و دانشی که رهبر انقلاب بر آن تاکید دارند همان نقطه‌ای است که دشمن روی آن حساس است و برای آن حاضر به اجرای پلیدترین جنایت‌های بشری است.

وی با اشاره به توطئه دشمنان در طول سال‌های پیروزی و شکوفایی نظام اسلامی، تصریح کرد: تحریم، تهدید، توطئه و ترور ابزارهای فشار بر مردمانی است که راه و مسیر ولایت و نهضت عاشورایی را برگزیدند و در این راه خون دادند.

یادواره اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان سپاه شهرضا و پایگاه‌های مقاومت شهید ضیایی شهرداری و شهید علم‌الهدی دانشگاه آزاد برگزار شد.

شهرستان شهرضا با جمعیتی حدود ۱۶۰هزارنفر ،۲۳روستا و ۲ شهر، در ۷۰کیلومتری جنوب استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha