۱۸ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۲
کد خبرنگار: 2163
کد خبر: 84177601
۰ نفر

برچسب‌ها

هفته هفتم کورس اسبدوانی گنبدکاووس برگزار شد

گنبدکاووس - ایرنا - روز اول هفته هفتم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با رقابت ۵۶ اسب از نژادهای "ترکمن، تروبرد و دوخون" در ۶ دور به مسافت‌های هزار و هزار و ۲۰۰ متر عصر امروز پنج‌شنبه بدون حضور تماشاگران در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

در دور اول این هفته اسب های بیش از سه سال نژاد ترکمن (maiden) با هم به رقابت پرداختند که اسب یاددیگجه زودتر از خط پایان عبور کرد.

در این دور اسب های کیاوش‌یزد و جانان‌حسین‌زاده به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم اسب‌های سه ساله نژاد دوخون برای کسب عنوان قهرمانی در میدان تاختند که اسب حیدرخان زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و اسب‌های اورانیوم و مایام‌نور در مکان دوم و سوم قرار گرفتند.

رقابت در دور سوم میان اسب‌های بیش از سه سال نژاد دوخون (maiden) برگزار شد که اسب تلما با پیشی گرفتن از دیگر رقبا اول شد و اسب های دستینی و بای‌بای‌بوی به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور چهارم این مسابقات اسب‌های سه ساله نژاد دوخون (maiden) در دپار قرار گرفتند که اسب ایل‌گون سریع‌تر از خط پایان گذشت و در جایگاه نخست قرار گرفت و اسب های باک‌آی و سودیف مقام‌های بعدی را از آن خود کردند.

در دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های نژاد تروبرد بیش از سه سال کلاس پنج سرعت خود را به نمایش گذاشتند که اسب لیدی‌مامبو زودتر از بقیه به خط پایان رسید و قهرمان شد و اسب های مون‌راکت و تاواتال دوم و سوم شدند.

در دور پایانی هفته هفتم مسابقات کورس پاییزه گنبدکاووس نیز که با رقابت اسب‌های نژاد دوخون بیش از سه سال کلاس پنج برگزار شد، اسب بلک‌ولف به قهرمانی رسید و اسب های بن‌باراد و تارلان به ترتیب به مقام دوم و سوم رسیدند.

برگزار کنندگان روز ابتدایی هفته هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس به مالکان اسب‌های برتر ۱ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی دادند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها