دشمنان به دنبال انحراف در مسیر انقلاب هستند

تهران- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: امروز دشمنان تلاش دارند تا با استفاده از فضای آلوده مجازی، به جنگ با اسلام آمده و در مسیر انقلاب انحراف ایجاد کنند.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی روز پنچشنبه در مراسم بزرگداشت آیت‌الله مصباح یزدی که در اداره تبلیغات اسلامی قرچک برگزار شد اظهار داشت: این روزها جامعه اسلامی و رهبر معظم انقلاب، داغدار عمار انقلاب و عالمی انقلابی است که  خلأ وجود ایشان برای حوزه علمیه سنگین و جبران‌ناپذیر است.

وی افزود: امروز دشمنان قسم خورده اسلام تلاش دارند تا با استفاده از ابزارهای تبلیغی و فضای مجازی، به مقابله با اسلام بشتابند و این امر وظیفه مبلغان را در دفاع از اسلام پیچیده‌تر از مقابله با دشمن کرده است.

محمودی اظهار داشت: هیچ کشوری فضای مجازی خود را به طور کامل به دست دشمنان خود نمی دهد و امروز کشور خسارات زیادی از این محل متحمل شده و بسیاری از انحرافات اجتماعی از جمله طلاق، فرار از خانه ها و ناهنجاری‌های اخلاقی نتیجه فضای مجازی بدون کنترل است.

وی افزود: رسالت امروز ما به عنوان یک طلبه در حوزه‌های اعتقادی و تبلیغی بسیار سنگین است و همه موظفیم تا مسیری را که امثال آیت الله مصباح یزدی با تفکر، مایه علمی و شیوه درست بحث و مناظره با دشمن در پیش گرفته بود ادامه دهیم.

محمودی گفت: آیت الله مصباح یزدی فردی اخلاق مدار و  انقلابی محض بود که با مواضع سریع و قاطع در راه دفاع از دین، انقلاب و ولایت فقیه گام بر می‌داشت.

وی با اشاره به رفتار برخی از منافقان روحانی‌نما گفت: منیت‌ها و شهوت ثروت و مقام، موجب انحراف در دین می‌شود و برخی از افراد با انحراف در تفکر، از مسیر اسلام خارج شده و برخی دیگر تا پایان بر خط اسلام باقی مانده و در راه دین ماندگار می‌شوند.

وی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب راه و مسیر همه افراد جامعه را در حوزه‌های اعتقادی، سیاسی و اقتصادی ترسیم کرده‌اند و همه موظفیم تا این مسیر را در حوزه تبلیغ و حراست از دین اسلام پیگیری کنیم.

محمودی با اشاره به تحقق وعده خداوند در مورد آینده ستمکاران گفت: پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، افول هیمنه پوشالی این کشور آغاز شده است و از شب گذشته دیدیم که مدعیان حقوق بشر چه بر سر مردم خود آوردند؛ زمانی دانشجویان ایرانی از دیوار ساختمان جاسوسی بالا رفتند اما اینک خودشان از دیوار کنگره بالا میروند و آنرا تسخیر می‌کنند.

وی تصریح کرد: غربزدگان داخلی باید این روزهای آمریکا را نظاره‌گر باشند؛ آمریکایی که به مردم خود رحم نمی‌کند مورد اعتماد و قابل مذاکره نیست.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران تأکید کرد: این وعده الهی است که باید کاخ های زور و تزویر نابود شود تا زمینه ظهور امام زمان (عج) فراهم شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها