دستگاه‌های اجرایی استان سمنان تمام‌قد از مشکلات تولید گره‌گشایی کنند

سمنان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: تمام دستگاه‌های اجرایی استان با تمام همت باید رفع موانع  و مشکلات بخش صنعت و تولید را در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش ایرنا، علیرضا شریفی نژاد روز پنجشنبه در جریان بازدید از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان افزود: تمام برنامه های دستگاه های اجرایی و استانداری سمنان باید پیرامون گره‌گشایی از مشکلات بخش تولید و صنعت باشد.
وی با اشاره به برگزاری منظم نشست های کارگروه تسهیل  و رفع موانع تولید در استان سمنان تاکید کرد: طرح‌های مصوب این کارگروه دارای ضمانت اجرا است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: طرح‌های مصوب کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان دارای ضمانت اجرا است و دستگاه های اجرایی موظف به پیاده‌سازی تعهدات خود هستند.

وی بیان کرد: تغییر در ظاهر و محتوای برگزاری کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در دست بررسی است و سازمان صنعت، معدن و تجارت با همکاری بخش های اقتصادی استانداری برای تحقق این امر بکوشند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان تصریح کرد: در آینده نزدیک وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان سمنان سفر می کند و ضرورت دارد دستگاه های اجرایی مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی را از هم اکنون برای ارسال گزارش مکتوب کنند.
شریفی نژاد ادامه داد: گره گشایی از مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی در سطح ملی و استانی در اولویت معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان سمنان است و کارکنان دولت تمام قد در کنار تولیدکنندگان باشند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان تصریح کرد: تشکیل مستمر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در درازمدت می‌تواند مشکلات بخش صنعت و تولید استان را به کمترین حد ممکن کاهش دهد.

سرمایه‌گذاری ۷۶ هزار میلیارد ریالی صنعتگران در قالب یکهزار و ۸۰۰ پروانه بهره برداری در استان سمنان برای حدود ۶۸ هزار نفر اشتغال ایجاد و این استان را به قطب صنعت و معدن کشور تبدیل کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها