کلاهبردار جاعل در البرز دستگیر شد

کرج - ایرنا - رییس پلیس آگاهی استان البرز گفت: فردی که با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی اقدام به جعل و کلاهبرداری می کرد در این استان دستگیر شد.

سرهنگ محمد نادر بیگی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت که در پی ارجاع یک فقره پرونده کلاهبرداری به پلیس آگاهی استان البرز مبنی براین که فردی با دریافت مبلغی هنگفت از یکی از شهروندان برای مشارکت در سرمایه گذاری با  راه اندازی یک فروشگاه لوازم اینترنتی صوری لوازم خانگی  اقدام به کلاهبرداری از وی کرده است، بررسی موضوع در دستور کار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی افزود: کاراگاهان در بررسی های خود متوجه شدند که فردی کلاهبرداربا جعل عنوان و معرفی خود به عنوان فردی صاحب نفوذدر دستگاه قضایی ، مالباخته را برای مشارکت در راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی مجازی اغوا کرده و در ازای دادن تعدادی سفته تقلبی به نامبرده مبلغ سه میلیارد ریال از وی دریافت و متواری شده است.

نادربیگی گفت: ماموران در ادامه باانجام تحقیقات وقوع کلاهبرداری مخفیگاه متهم را در شهرستان فردیس شناسایی کردند.

وی با بیان این که متهم دریک عملیات غافلگیرانه توسط کارآگاهان دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد، خاطرنشان کرد: متهم به انجام کلاهبرداری اقرار کرد که در این خصوص پرونده تشکیل و به پلیس  آگاهی منتقل شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها