سطح رقابت های لیگ برتر تنیس روی میز ارتقا یافته است

کرج-ایرنا- سرمربی تیم تنیس روی میز شهرداری کرج گفت: امسال سطح رقابت های لیگ برتر ارتقا یافته و این امر موجب شده تا رقابت بین شرکت کنندگان نسبت به سال های قبل بیشتر و تنگاتنگ تر شود.

امیر بخشی روز جمعه در گفت وگو با ایرنا افزود: با کناره گیری تیم پتروشیمی و پخش شدن بازیکنان این تیم امسال کار سخت تر بود و به جرات می توان گفت که نسبت به تمام سال های گذشته امسال شاهد برگزاری سخت ترین و با کیفیت ترین رقابت های تنیس روی میز بودیم.

وی با اشاره به عملکرد تیم تنیس روی میز شهرداری کرج گفت: باشگاه توانسته بود که با بازیکنان قوی و کادر فنی حرفه ای به توافق رسیده و یک تیم با بازیکنان خوب و جوان را آماده کردیم.

بخشی گفت: هم اکنون یک بازیکن ملی پوش بزرگسال و چندین بازیکن ملی پوش در رده سنی جوانان در تیم تنیس روی میز شهرداری کرج حضور دارند که توانسته اند در دور رفت رقابت های لیگ برتر کشور عملکرد قابل قبولی از خود برجای گذارند.

وی ادامه داد: استفاده از چنین ظرفیت هایی موجب شد تا تیم بتواند در دور رفت بدون شکست صدرنشین گروه ب شده و به نیمه نهایی راه پیدا کند.

سرمربی تیم تنیس روی میز شهرداری کرج با بیان اینکه تیم در شرایط خوبی به سر می برد خاطر نشان کرد: با هدف کسب نتیجه در دور برگشت اردوی تیم آغاز شده و تیم در وضعیت مناسبی به سر می برد.

بخشی ادامه داد: هدف تیم تنیس روی میز شهرداری کرج در رقابت های لیگ برتر کشور این است که به فینال این دوره از رقابت ها رسیده و سکوی نخست آن را فتح کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها