کاهش ۶۰ درصدی بستری‌های کرونا در میانه

تبریز- ایرنا- فرماندار ویژه میانه از کاهش ۶۰ درصدی بستری‎های کرونا در این شهرستان در دی ماه نسبت به آذر ماه سال جاری خبر داد و این موفقیت را نتیجه تلاش تمام دست اندرکاران مدیریت مبارزه با این ویروس دانست.

محمد رضا مشایخی روز پنجشنبه در جلسه قرارگاه شهید سپهبد سلیمانی با اشاره به اجرای موفقیت آمیز این طرح با محوریت سپاه و شبکه بهداشت ، موفقیت این طرح در بازه زمانی کوتاه را مرهون تلاش تمامی بسیجیان، دست اندرکاران بهداشت، کادر درمان و مدافعان سلامت، شهرداری ، هلال احمر و اعضای دیگر در قالب کمیته پشتیبانی عنوان کرد.

وی همچنین با بیان اینکه سرمنشاء گامهای مجاهدانه و مقاومانه مجریان طرح به پیروی از روح بلند سردار دلها شهید سلیمانی است، بر ضرورت تعیین تکلیف نقاهتگاه و استمرار توزیع بسته های حمایتی با وحدت رویه و همچنین استمرار بازدیدهای تیم های نظارتی تاکید کرد.

فرماندار ویژه میانه، با اشاره به مطلوبتر شدن هر روزه وضعیت کرونایی شهرستان، خواستار اطلاع رسانی و آگاهی دهی در جهت شکننده بودن وضعیت در هر لحظه شد و اظهار امیدواری کرد: شاهد وضعیت ایده آل و جشن ریشه کنی کرونا در کشور باشیم.

وی درصد غربالگری کرونا در شهرستان میانه را در قالب این طرح ۴۴ درصد عنوان و اضافه کرد: تعداد خانوارهایی که در این طرخ بسته حمایتی دریافت کردند ۲۵۶ خانوار و ارزش بسته ها ۷۵۰ میلیون ریال بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها