لوح درجه یک «نصر» به خانواده شهید فخری‌زاده اهدا شد

تهر ان- ایرنا- لوح درجه یک «نصر» با امضای فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای به خانواده شهید فخری‌زاده اهدا شد.

به گزارش پنجشنبه ایرنا از وزارت دفاع، در مراسم بزرگداشت چهلمین روز شهادت دانشمند هسته ای و دفاعی، شهید محسن فخری‌زاده، نشان درجه یک «نصر» با امضای فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای به خانواده شهید فخری‌زاده اهدا شد.

براساس این گزارش در متن این لوح آمده است: به پاس فداکاری و مجاهدت شهید بزرگوار و دانشمند کم‌نظیر، دکتر محسن فخری زاده که در جهت پیشرفت علم و فن‌آوری به ویژه هسته‌ای و لیزری و تربیت شاگردان بسیاری د رعرصه صنعت دفاعی کشور و نیرهای مسلح داشته‌اند، یک قطعه «نشان نصر درگه یک نیروهای مسلح» که نشانه سرافرازی و افتخار همیشگی او است، اهدا می‌گردد.

این متن می‌افزاید: امید است در سایه عنایات الهی ، اهداف و نیت خالص و عملکرد آن شهید برای تربیت شدگان، الگوی حرکت جهادی در عرصه علم و فن آوری و برای آن خانواده معزز در پیمودن راه شهید همواره مشعلی فروزان باشد.

به گزارش ایرنا، تروریست‌ها هفتم آذرماه امسال با کمین در مسیر خودروی حامل شهید محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع در بلوار مصطفی خمینی‌شهر آبسرد دماوند در عملیاتی انتحاری و مسلحانه این دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

سرخط اخبار سیاست