رییس هیات :بیلیارد، بولس و بولینگ در البرز مظلوم است

کرج-ایرنا- رییس هیات بولینگ،بیلیارد و بولس البرز گفت: این رشته های ورزشی در استان مظلوم واقع شده و آنچنان که باید به آنها پرداخته نشده است.

سید محسن هاشمی روز پنجشنبه در مراسم معرفی ارکان جدید هیات بولینگ، بیلیارد و بولس البرز افزود: توجه نکردن به این بخش از ورزش سبب شده تا ۲ باشگاه بولینگ به دلیل عدم توجیه اقتصادی  در البرزتعطیل شوند.

وی اضافه کرد: تلاش مان بر این است تا با رایزنی های انجام شده بخشی از یک مجموعه در نقطه ای از کلانشهر کرج را با هدف احیای دوباره بولینگ به این امر اختصاص دهیم.

هاشمی گفت: همچنین برای رشته بیلیارد که ر شته ای گران بوده و برای اقشار جامعه کمتر در دسترس است درصدد هستیم تا این ورزش را هر چه بیشتر در استان قابل دسترسی کنیم.

وی با بیان اینکه البرز ظرفیت بالایی د ر استعداد یابی در تمام رشته های ورزشی از جمله بیلیارد، بولینگ و بولس دارد  خاطر نشان کرد: بولس و یا پتانک رشته ای جذاب است که آنچنان که باید در این استان به آن پرداخته نشده است.

هاشمی گفت: تلاش بر این است تا با کمک اعضای هیات در نهادینه شدن هر چه بیشتر رشته پتانک که هدف آن ارتقای نشاط و سلامت جامعه است هر چه بیشتر بپردازیم.

بیش از ۶۰۰ نفر در رشته بیلیارد در البرز مشغول به فعالیت هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها