۱۸ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۱
کد خبرنگار: 1014
کد خبر: 84177412
۴ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

مسابقه بزرگ «قاسم» در کرج به کارخود پایان داد

کرج - ایرنا - همزمان با ایام نخستین سالگرد شهادت سردار دل ها، شهید حاج قاسم سلیمانی، مسابقه بزرگ «قاسم» در شهرستان کرج به کار خود پایان داد.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) شهرستان کرج روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری آیین پایانی مسابقه بزرگ قاسم، به خبرنگار ایرنا گفت: این مسابقه  با هدف ترویج مکتب شهید سلیمانی، آشنایی با ویژگی‌های اخلاقی شهید سلیمانی و الگوگیری از رفتار و منش این شهید بزرگوار برگزار شده است.

سرهنگ پاسدار مجید زنجانی با بیان اینکه این مسابقه از استقبال خوبی برخوردار شد، افزود: این مسابقه در چند بخش کودکان،‌ نوجوانان،‌ بانوان و جوانان در محورهای پیامک، کلیپ، دلنوشته، ساخت موشن گرافی، نقاشی و گروه های سرود برگزار شد.

وی اظهار داشت: همچنین بخش جایزه ویژه این مسابقه مختص به متولدین ۱۳ دی ماه تمام سال ها و پیامک به حاج قاسم بود که این بخش بهانه ای شد تا شرکت کنندگان عشق و علاقه خود به سردار دل ها را نشان دهند.

وی گفت: جوایز این مسابقه به دو صورت قرعه کشی و انتخاب داوران اهدا شد که به دلیل برگزاری آیین پایانی این مسابقه در فضای مجازی، در مجموع حدود پنج هزار نفر در این مسابقه که توسط محله مهربانی برگزار شد، شرکت کردند.

زنجانی افزود: ۲ هزار و۴۰۰  اثر به دبیرخانه جشنواره رسید و ۲ هزارو ۳۰۰  پیامک نیز به اپلیکیشن محله مهربانی در فضای مجازی ارسال شد که در مجموع نزدیک به پنج هزار نفر در این مسابقه شرکت کردند.

وی اظهار داشت: این مسابقه نخستین برنامه ای بود که از هیچکدام از نهادها و دستگاه های دولتی کمک نگرفته و هزینه جوایز آن را خیرین متقبل شدند که در مجموع حدود ۱۵۰ میلیون تومان خیرین برای جوایز این مسابقه اختصاص دادند.

زنجانی از شهروندان به خصوص نوجوانان وجوانان خواست تا ما را برای عملیات «قاسم» در محله مهربانی برای اجرای برنامه های بعدی دنبال کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha