رویکرد فدراسیون برنامه محوری در سایه همدلی و تلاش مضاعف است

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: ‌رویکرد فدراسیون در چهار سال آینده، برنامه محوری و بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی و اجرایی است و این مهم در سایه تلاش مضاعف و همدلی خانواده پزشکی ورزشی میسر است.

رییس فدراسیون پزشکی ورزشی در مراسم معارفه‌اش در محل این فدراسیون که با حضور علیرضا خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی برگزار شد، گفت: فدراسیون در ماه‌های گذشته و در دوران پاندمی کرونا عملکرد بسیار خوبی داشت و در بخش‌های مختلف مبارزه با این ویروس تلاش کرد و باید از مهرزاد خلیلیان و محمد اسد مسجدی سرپرست های فدراسیون که در این مدت فعالیت داشتند، قدردانی کرد، زیرا این فدراسیون در زمان شیوع کرونا در صف مقدم بوده و در بخش‌های مختلف از جمله در زمینه ساماندهی افسران کنترل کرونا اقدامات و برنامه‌های خوبی اجرا کرده است.

نوروزی ادامه داد: متاسفانه بیماری کرونا خسارت زیادی به بخش‌های مختلف ورزش کشور از جمله منابع فدراسیون پزشکی ورزشی وارد کرده است و جبران این خسارات و عبور از این مرحله مالی نیازمند کار و تلاشی مضاعف است.

وی افزود: در این مسیر تلاش خواهیم کرد که با انسجام و همدلی خانواده پزشکی ورزشی و به دور از هر گونه حاشیه به اهداف مورد نظر دست یابیم.

 نوروزی خاطرنشان کرد: رقابت انتخاباتی بدون هیچ گونه حاشیه ای به پایان رسیده است و به طور قطع از این پس نیز شاهد حاشیه‌ای نخواهیم بود و همگی  با همدلی در جهت ارایه بهترین خدمات به جامعه ورزش کشور گام بر می‌داریم و دست تمامی آنهایی را که برای رشد و اعتلای ورزش کشور و پزشکی ورزشی تلاش می کنند، به گرمی می فشاریم.

رییس فدراسیون پزشکی ورزشی، گفت:‌ ادامه فعالیت های ستاد مقابله با کرونا در ورزش و تامین سلامت ورزشکاران به ویژه ورزشکاران المپیکی چه در خصوص سلامت جسمی و چه در زمینه مبارزه با دوپینگ از جمله مهم ترین برنامه‌های فدراسیون است.

به گفته وی، ‌خانواده پزشکی ورزشی تسلیم شرایط سخت حال حاضر نخواهد شد و با همه توان تلاش خواهد کرد بویژه در زمینه ساماندهی ورزشکاران، که فعالیت های این بخش به صورت روزانه و بادقت رصد خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار ورزش