نفرات برتر مسابقات مجازی اسپوکس قزوین شناسایی شدند

قزوین – ایرنا – نفرات برتر اسپوکس استان قزوین روز پنجشنبه در سومین دوره مسابقات مجازی یادواره شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی، شناسایی شدند.

به گزارش ایرنا، در این دوره از مسابقات مجازی که در قالب فرم استاندارد کاسپین یک،گام یک و فرم سوسر برگزار شد شرکت کنندگانی از سراسر استان از شهرستان‌های البرز، قزوین، تاکستان و آبیک شرکت کردند.

 عضو کمیته فنی انجمن اسپوکس ایران و رییس انجمن اسپوکس استان درباره این مسابقات به ایرنا گفت: این دوره از مسابقات با استقبال خوب اسپوکس کاران استان قزوین برگزار شد که در سطح استان و کشور بی نظیر بود.

فرهاد روستازاده پاشاکی گفت: نفرات برتر از ۱۵ تا ۱۷ دی ۹۹ فرصت ارسال فیلم‌های خود را به مسابقات داشتند که در نهایت با رای کادر فنی مورد قضاوت و داوری قرار گرفت.

وی با اشاره به نفرات برتر در فرم‌های استاندارد مردان، گفت: امیر مهدی خسروی و نژاد سامان راسخی در رده سنی نونهالان، سید طاها کیایی، محراب سهرابی،عباس پایکوب و حسن محمودیان در رده سنی نوجوانان، محسن روستازاده، امیرحسین زهرایی و مهدی فزونی در رده سنی جوانان و داوود قلندری،فرشید هاشمی و سیامک رضاخانی در رده سنی بزرگسالان به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

این مسوول گفت:در بخش بانوان نیز روژین رحمانی، روژان رحمانی و ریحانه قربانی  در رده سنی نونهالان،  یاسمین خاکپور، سارا دفاعی و مریم رضایی در رده سنی نوجوانان، نرگس کلهر ،محدثه فلاح و مبینا جعفری در رده سنی جوانان و سیده جمیله موسوی، کیانا صمدی و مهرانه رحمانی در رده سنی بزرگسالان به عنوان نفرات برتر دست یافتند.

وی با اشاره به نتایج تیمی شهرستان‌ها گفت: در پایان این رقابت‌ها در دو بخش آقایان و بانوان تیم البرز به مقام اول، تاکستان دوم و آبیک به مقام سوم رسیدند.

روستازاده پاشاکی گفت: مربیانی که بیشترین قهرمانان رو در این دوره داشتند به عنوان مربی تیم استان به مسابقات کشوری معرفی می‌شوند که در بخش بانوان سمیرا جلیلی و فریده اسدپور و در بخش مردان سیامک رضاخانی و داوود قلندری به این مسابقات اعزام خواهند شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها