جاده فرعی ایلام- مهران روز جمعه مسدود می شود

ایلام - ایرنا - رییس پلیس راه استان ایلام گفت: براساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و در راستای پیشگیری از شیوع این بیماری در مناطق تفریحی و گردشگری، جاده فرعی ایلام - مهران (سرطاف، ماربره ) روز جمعه مسدود می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سرهنگ رضا همتی زاده روز پنج شنبه اظهار داشت: با توجه به اینکه محور ایلام به مهران یکی از پرترددترین محورهای استان بوده و به دلیل انجام عملیات عمرانی مسدود و راه جایگزین و فرعی آن، (ماربره، سرطاف) اعلام شده بود که این مسیر یکی از مسیرهای کوهستانی و پرخطر جاده ای بوده و فقط برای تردد ضروری در نظر گرفته شده است، بنا به تدابیر مدیریتی پلیس راه از صبح جمعه ۱۹ دی ماه مسیر مذکور برای پیشگیری از تصادفات جاده ای مسدود می شود.

وی با بیان اینکه هرگونه تردد در مناطق تفریحی، گردشگری و اماکن متبرکه ایلام برای قطع زنجیره کرونا همچنان ممنوع است، افزود: طبق قوانین با متخلفان برخورد خواهد شد.

همتی زاده از مردم استان خواست: ضمن همکاری با ماموران پلیس راه در دو روز پایانی هفته جاری هیچ گونه برنامه ریزی برای تفریح و گردش در مسیر ایلام به صالح آباد را برنامه ریزی نکنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها