برخورد با دستگاه‌های بی‌توجه به مدیریت بحران در دستور کار قرار می‌گیرد

قزوین -ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: برخورد با دستگاه‌ها و مدیران بی‌توجه به مسائل مدیریت بحران و کم کار یا کوتاهی کننده در این حوزه در دستور کار قرار می‌گیرد.

به گزارش ایرنا، علی فرخزاد روز پنجشنبه در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان قزوین، افزود: دستگاه‌های اجرایی باید مسائل مربوط به مدیریت بحران را در حوزه خود به شکل جدی پیگیری کنند چرا که در غیر این صورت احتمال بروز خسارات مالی به تاسیسات و زیرساخت‌های عمومی و اموال مردم و حتی تهدیدات جانی وجود دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین اظهار داشت: اهمال و سهل انگاری در حوزه مدیریت بحران پذیرفته نیست چون این حوزه بسیار مهم است و شوخی بردار نیست.

وی افزود: مسائل مدیریت بحران باید به موقع به اطلاع دستگاه‌ها و مدیران رسانده شود تا اقدامات لازم و پیشگیرانه در دستور کار قرار بگیرد.

فرخزاد در ادامه به دنبال طرح موضوع ایجاد یک فروچاله بزرگ در حوالی روستای فارسیان و احتمال آسیب به تاسیسات برخی دستگاه‌ها در پی این حادثه که از سوی مدیرکل مدیریت بحران استانداری مطرح شد دستور تعطیلی این جلسه را صادر کرد و گفت: این نشست برای تصمیم گیری لازم در محل حادثه برگزار می‌شود.

مقرر شد اعضای حاضر در جلسه برای پیگیری این موضوع به محل این حادثه عزیمت کنند.

پس از عزیمت مدیران عضو این ستاد مشخص شد این موضوع یک حادثه فرضی برای بررسی آمادگی دستگاه های امدادی و نیروهای حوزه مدیریت بحران در برخورد با حوادث بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha